reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

YouTube Kids na dekoderach 4K Freesat

dodano: 2020-04-30 12:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Freesat/satkurier.pl

YouTube Kids Freesat Aplikacja internetowa YouTube Kids została dodana do szeregu innych aplikacji działających na dekoderze 4K brytyjskiej platformy Freesat. Od czasu wprowadzenia na rynek USA pięć lat temu YouTube Kids stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji dla dzieci. Jest skierowany do dzieci poniżej 13. roku życia i obejmuje treści edukacyjne, sportowe i muzyczne.

YouTube Kids Freesat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na dekoderze 4K TV Box platformy Freesat dostępne są już takie aplikacje, jak YouTube, BBC iPlayer, ITV Hub i Netflix. YouTube Kids można również znaleźć na platformie Sky.

Dekoder 4K TV Box oferowany jest w dwóch wersjach - bez i z wbudowanym dyskiem twardym (500 GB, 1 TB lub 2 TB). Kosztuje od 125 funtów za model podstawowy bez możliwości nagrywania do 270 funtów za model z pamięcią 2 TB. Urządzenie zostało wprowadzone do oferty Freesat w lutym br.

Warto dodać, że bezpłatna oferta Freesat, dostępna z pozycji orbitalnej 28,2°E, nie obejmuje kanałów 4K. Treści 4K można oglądać jedynie poprzez takie aplikacje, jak Netflix i YouTube.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 290 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama