reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Freenet TV ma ponad 1 mln abonentów

dodano: 2019-02-28 11:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: freenet/satkurier.pl

freenet TV Niemiecka grupa Freenet poinformowała, że na koniec 2018 roku z oferty freenet TV korzystało około 1,142 mln użytkowników, w tym 1,014 mln abonentów (około 12 proc. więcej w porównaniu z poprzednim rokiem). Liczba 1,014 mln nie zawiera sprzedanych voucherów prepaid, a jedynie realnych użytkowników generujących przychody dla grupy.

Freenet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Natomiast usługa mobilna waipu.tv, również należąca do grupy Freenet, przekroczyła we wrześniu ub.r. granicę 1 mln zarejestrowanych użytkowników, kończąc grudzień z liczbą 1,264 mln użytkowników, w tym około 252 tys. subskrybentów.

Freenet TV to niemiecka usługa obejmująca podstawowe kanały nadawców komercyjnych w jakości HD. Można z niej korzystać albo za pośrednictwem satelity (pozycja 19,2°E), albo poprzez naziemną telewizję cyfrową w standardzie DVB-T2. Oferta jest płatna i szyfrowana w systemie Irdeto. Do jej odbioru wymagany jest dedykowany odbiornik lub moduł CAM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

189 zł Więcej...
reklama