reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DVB-T w Zagłębiu Ruhry

dodano: 2004-11-08 18:12
autor: Adrian Gąbka | źródło: Infosat

DVB-T-uberalles_sk.jpg W poniedziałek 8 listopada Düsseldorf oraz Zagłębie Ruhry dołączyły do coraz liczniejszej grupy niemieckich landów, w których możliwy jest odbiór cyfrowej telewizji naziemnej. Operacja wdrożenia DVB-T w tym regionie zostanie sfinalizowana wiosną przyszłego roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za pośrednictwem zwykłej anteny naziemnej można oglądać 14 kanałów w cyfrowej jakości. Docelowo ich liczba wzrośnie do 24, zaraz po wyłączeniu emisji analogowej, co nastąpi w kwietniu 2005 roku. Do tego czasu równolegle nadawane będą kanały cyfrowe i analogowe.

W regionie cyfrowe terminale można nabyć już za 100 euro. Cena ta z pewnością będzie spadać, jeśli spojrzymy na podobne doświadczenia ościennych landów. Już po rozpoczęciu emisji DVB-T dostępne są wszystkie kanały tematyczne ARD i ZDF, programy RTL Group, ProSiebenSat1 a także CNN i Eurosport.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...
reklama