reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Inauguracja Letniego Grand Prix w Eurosporcie 1

dodano: 2018-07-20 12:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: Eurosport

Letniego Grand Prix w Wiśle Eurosport Sobotni konkurs drużynowy i niedzielna rywalizacja indywidualna na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle zainaugurują sezon Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, z którego najpełniejsze relacje dostępne będą na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Player.

Eurosport Maciej Kot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas pierwszego weekendu Letniego Grand Prix w Wiśle zaprezentuje się aż 11 Polaków – Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła i Maciej Kot, a także Jakub Wolny, Tomasz Pilch, Przemysław Kantyka, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł. Polscy kibice na pewno mogą liczyć na dobrą postawę przynajmniej części liderów naszej kadry. Kamil Stoch, Maciej Kot i Dawid Kubacki mają na koncie po siedem zwycięstw w konkursach LGP. W ubiegłym roku szczególnie błysnął ten ostatni – wystartował w pięciu konkursach i za każdym razem stawał na najwyższym stopniu podium w wielkim stylu triumfując także w klasyfikacji generalnej. 

Nim jednak skoczkowie staną do rywalizacji indywidualnej, podobnie jak rok temu czeka nas konkurs drużynowy. W poprzednim sezonie Polacy w składzie Żyła, Stoch, Kubacki, Kot wygrali w Wiśle wyprzedzając Norwegów i Niemców.

Cykl Letniego Grand Prix zakończy się 3 października w Klingenthal w Niemczech. Na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Player widzowie będą mogli obejrzeć najobszerniejsze relacje na żywo z rywalizacji z eksperckim komentarzem Igora Błachuta, Marka Rudzińskiego i Jakuba Pieczatowskiego. Zimowy Puchar Świata wróci na anteny w drugiej połowie listopada, a sezon zainaugurują zawody na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Jak zawsze – kwalifikacje i konkursy pokaże Eurosport.

Transmisja drużynówki w sobotę, 21 lipca od godz. 17:30, a konkursu indywidualnego w niedzielę, 22 lipca od godz. 17:45 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...