reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra sprzeda SmarDTV

dodano: 2018-02-15 11:08 | aktualizacja: 2018-02-15 12:29
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Nagra/broadbandtvnews

Nagra Nagra zamierza zreorganizować swoją działalność w zakresie telewizji cyfrowej, sprzedając SmarDTV i w pełni integrując Conax. Wynika to z faktu, że spowolnienie w sektorze telewizji cyfrowej spowodowało w 2017 roku zmniejszenie zysku operacyjnego ze 113,5 mln dol. do 48,1 mln dol., w tym 25,6 mln dol. kosztów restrukturyzacji.

SmarDTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nagra zintegrowała już swoją spółkę zależną Conax z głównym podmiotem swojej działalności. Nabyła ją od Telenor Broadcast w marcu 2014 roku.
 

- Ta integracja umożliwia Grupie dostarczanie szerszej kompleksowej oferty rozwiązań zintegrowanych, stymuluje innowacje, a także zwiększa synergię operacyjną między podmiotami - czytamy w komunikacie firmy Nagra.

Informuje też, że chce „nawiązać strategiczne partnerstwo z najlepszymi dostawcami dekoderów i modułów dostępu warunkowego”, w tym spółką zależną Grupy, SmarDTV. Oznacza to plany sprzedaży tej części firmy. Prawdopodobnie OTT doprowadziło do mniejszego zapotrzebowania na dalszy rozwój modułów dostępu warunkowego.

Ponadto rola dyrektora ds. operacyjnych DTV została podzielona na dwie pozycje, koncentrujące się na sprzedaży i marketingu z jednej strony i na działalności operacyjnej z drugiej strony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...