reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji zaprezentowano kanał Motorsport.tv

dodano: 2017-12-06 18:13 | aktualizacja: 2017-12-06 18:52
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Motorsport.tv Logo Duże W Moskwie był prezentowany nowy kanał Motorsport.tv, którego tematyką będą sporty motorowe, ludzie i ich emocje. Kanał zdobył dużą pulę praw do najbardziej ekscytujących i interesujących wyścigów samochodowych, które odbywają się w Rosji i za granicą. W tym są też egzotyczne dla Rosji zawody, jak np. ściganie się na motocyklu z wózkiem bocznym. Motorsport.tv pokaże pierwszy raz w historii telewizji rosyjską serię driftingu na żywo.

https://www.freenews.fr/wp-content/uploads/2017/09/motorsport-tv.jpg
Motorsport.tv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Twórcy kanału przygotowali szereg programów o środkach transportu przyjaznych dla środowiska i filmów dokumentalnych o wydarzeniach, ludziach i przedmiotach sportu motorowego i motoryzacji. Również są planowane reality show, w których to ludzie odgrywają główną rolę, ale są też w nich samochody i motocykle. W ramówce znajdą się treści związane ze sportem elektronicznym, wirtualną rzeczywistością i grami, ponieważ wielu dzisiejszych pilotów swoją karierę rozpoczyna od symulatorów komputerowych. W przyszłości Motosport.tv zamierza tworzyć specjalne treści dla sieci społecznościowych.

Motorsport.tv będzie nadawany w rozdzielczości SD i HD, a jego abonenci otrzymają dostęp do zawartości drogą online. Kanał od lutego 2018r. będzie transmitowany przez satelitę ABS-2 (75°E).

Motorsport.tv jest częścią światowego holdingu Motorsport Network. W 2016r. ta globalna firma zakupiła znany w Rosji od 2000r. francuski kanał Motors TV. W nowej odsłonie jako Motorsport.tv zadebiutował 1 marca br.. Na prezentacji w Moskwie zapowiedziano, że kanał utrzyma transmisję dostosowaną do rosyjskiego ustawodawstwa. Kanał wykorzysta możliwości holdingu medialnego do pozyskiwania aktualnych informacji i dostępu do zasobów archiwalnych.

Warto zauważyć, że Motorsport.TV znają abonenci kilku platform satelitarnych w Europie, m.in brytyjskiej Sky UK, francuskiej Canal, holenderskiej Canal Digitaal, greckiej Nova, skandynawskiej Canal Digital czy portugalskiej Meo.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...