reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skandynawskie Kioski w Conax

dodano: 2001-05-02 11:08 | aktualizacja: 2001-05-02 11:08
autor: | źródło:

Wiele osób pyta o pirackie karty dla Conax, bo oferta kanałów z satelitów na 1West jest bardzo interesująca. Okazuje się, że nie trzeba być wcale piratem, aby pooglądać za pół darmo Kioski w Conax.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak to jest możliwe?

Błąd popełnił sam właściciel systemu Conax - norweski Telenor. Całkowicie legalnie można kupić od tegoż Telenora lub jego dystrybutora oryginalną kartę z modułem Conax CI w komplecie. Po zaabonowaniu tylko jednego z programów jaki ma w swojej oferie Telenor - są tam np. ORT Int, NRK, TV Finland, B4U Movies, Prime TV itd. - karta pozwala na oglądanie Kiosków w Conax. Najtańszy abonament dla TV Finland wynosi tylko 120 euro rocznie (opłata jednorazowa).

Oczywiście Kioski są kanałami PPV w Skandynawii. Jedyną wadą tego "podglądania" oferty filmów na Kioskach to pojawiająca się od czasu do czasu plansza informująca, że brak jest praw do oglądania. Po przyciśnięciu Exit oglądamy dalej...

Kwestią czasu jest pojawienie się także w Polsce pirackich kart dla Conax (ponoć są w centralnej Polsce), bo system ten jest bardzo podobny do Viaccess, a moduły CI tanie i dostępne. Zainteresowanie zaś rośnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...