reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+

dodano: 2016-04-07 12:35 | aktualizacja: 2016-04-12 11:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ W czwartek, 7 kwietnia 2016 roku na rynek wprowadzono usługę nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z dostępem na okres 1 miesiąca do ponad 130 kanałów, w tym 45 w jakości HD, z pełną ofertą 8 kanałów CANAL+, bez konieczności podpisywania umowy. Co istotne, wbrew wcześniejszym doniesieniom, dotychczasowe oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Domowy HD+, z dekoderem 5800S lub z dekoderem 5800SX (z nagrywarką) zachowują swoją ważność.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po wygaśnięciu dostępu do 1-miesięcznego startera „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” klient ma możliwość:
  • pozostania na pakiecie Start+ z dostępem do 60 kanałów, w tym 20 w jakości HD, na zasadach prepaid (bez zobowiązań) w cenie od 19,99 zł/mc (przy jednorazowym doładowaniu na trzy miesiące) albo
  • podpisania umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+, z opcjami CANAL+ czy HBO, w cenie od 29,90 zł/mc.

Szczegóły na poniższym opakowaniu:Warto zwrócić uwagę na to, że Pakiet Start+ nie zawiera kanałów Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, AXN HD, Discovery Channel HD, Disney Channel HD i Disney XD, które stanowią część oferty Pakietu Domowego HD+ dotychczasowej oferty nc+ telewizja na kartę. Za to nowy Pakiet Start+ zawiera kanały MiniMini+ HD, AXN Spin HD, Discovery Historia, Nat Geo People HD, TV Republika i 13 Ulica, które nie były dostępne w ofercie Pakietu Domowego HD+.

Uwaga! Kanały Discovery Historia, TV Republika, Stopklatka TV, Polsat Sport News, TTV, TV6, Viva Polska i Polsat News 2 dostępne w Pakiecie Start+ nie są gwarantowane przez operatora.

Nowością w porównaniu z Pakietem Domowym HD+ jest wprowadzenie terminu ważności oferty. Ważność oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ upływa z dniem 31 października 2019 roku. Dostawca zastrzega sobie jednak możliwość przedłużenia ważności oferty.

Jeśli chodzi ceny, to są one nieco wyższe w porównaniu z cenami za Pakiet Domowy HD+. Pakiet Start+ kosztuje 24,99 zł (w porównaniu z 24,90 zł) za 1 miesiąc dostępu i 59,97 zł (w porównaniu z 59,70 zł) za 3 miesiące dostępu (19,99 zł w porównaniu z 19,90 zł miesięcznie).

Dekoder satelitarny dołączany do oferty „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” to ITI-2850 z wbudowanym tunerem DVB-T i z możliwością nagrywania przez USB na zewnętrznym twardym dysku (niebędącym na wyposażeniu). Dekoder ten jest poddany procesowi odnowienia i posiada 12-miesięczną gwarancję i rękojmię.Uwaga! Dotychczasowe oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Domowy HD+, z dekoderem 5800S lub z dekoderem 5800SX (z nagrywarką) zachowują swoją ważność i dalej są oferowane klientom. Można je nadal aktywować, doładowywać oraz zawierać umowy z nc+ na dotychczasowych zasadach.

Cena sprzedaży usługi nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z dekoderem ITI-2850 w sklepie internetowym na www.ncplus.pl wynosi 129 zł + 19,90 zł kosztu przesyłki.

Zobacz Przewodnik po Ofercie „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...