Indian Wells: Radwańska – Niculescu w sport.tvp.pl

dodano: 2016-03-13 07:47 | aktualizacja: 2016-03-13 07:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

radwanska_mini W 3. rundzie tenisowym turnieju WTA w Indian Wells rozstawiona z numerem trzecim Agnieszka Radwańska zmierzy się z Rumunką Monicą Niculescu. Transmisja spotkania od godz. 19:00 w SPORT.TVP.PL, a od godz. 20:10 także w TVP Sport HD. Przypomnijmy, że w TVP Sport HD od 18:20 mecz el. ME piłkarek ręcznych, w którym Polki zmierzą się z Węgierkami.

W II rundzie Polka przeżyła na korcie ciężkie chwile. Do wyeliminowania Słowaczki Dominiki Cibulkovej potrzebowała prawie trzech godzin – w trzecim secie musiała nawet bronić piłki meczowej. Ostatecznie wygrała 6:3, 3:6, 7:5.

Niculescu nie ma najlepszych wspomnień związanych z "Isią" – pod koniec lutego przegrała z krakowianką 5:7, 1:6 w 3. rundzie turnieju w Katarze.

W 2015 roku Rumunka zanotowała pierwsze zwycięstwo w rywalizacji z Radwańską – pokonała ją po zaciętej trzysetowej batalii na trawiastej nawierzchni w Birmingham. W II rundzie turnieju w Indian Wells Niculescu także zaliczyła trzy sety, pokonując 6:4, 2:6, 6:2 Brytyjkę Heather Watson.

UWAGA!
Transmisja pojedynku Radwańska – Niculescu od godz. 19:00 tylko w SPORT.TVP.PL. W TVP Sport HD od godz. 18:20 transmisja meczu el. ME piłkarek ręcznych, w którym Polki zmierzą się z Węgierkami. Tuż po zakończeniu tego spotkania (ok. godz. 20:10) przeniesiemy się na kort w Indian Wells i pokażemy na żywo resztę meczu tenisowego lub całe spotkanie w całości z odtworzenia jeśli do tego momentu rywalizacja obu zawodniczek się zakończy.