reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Angielska wersja magazynu SAT Kurier powraca

dodano: 2015-01-23 17:29 | aktualizacja: 2015-01-25 19:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier Po 11 latach wracamy do wydawania angielskiej wersji magazynu telewizji cyfrowej SAT Kurier. Pierwszy numer SAT Kurier English 1/2015 można już pobrać jako >>> darmowe e-wydanie <<<. Do przeglądania e-wydań wymagany jest program SAT Kurier Reader, który można pobrać bezpłatnie tutaj.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że druk angielskiej wersji magazynu SAT Kurier rozpoczęto w 2002 roku. Jego dystrybucją zajmowała się angielska spółka Hollstar Ltd. Wydano w sumie 12 numerów SAT Kuriera w wersji angielskiej (drukowano w Polsce), którego można było zaprenumerować także w Polsce. Kosztował 2,75 GBP lub 5,50 Euro za egzemplarz. Drukowano też SAT Kuriera w wersji angielsko-greckiej, ale zostało to zawieszone równolegle z angielską wersją, czyli na początku 2004 roku.

Na początku 2015 roku powracamy do wydawania angielskiej wersji SAT Kuriera. W pierwszym numerze można znaleźć obszerny, kilkunastostronicowy test odbiornika TBS MOI+ Streaming Box.Poszukujemy partnerów i reklamodawców. Ze swojej strony oferujemy kompleksowe i profesjonalne testy sprzętów do odbioru telewizji cyfrowej, zarówno satelitarnej, naziemnej, jak i kablowej.

We are looking for the partners and the advertisers. We can offer you comprehensive and professional testing of consumer electronics for digital television (satellite, terrestrial and cable).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...