reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vivendi sprzedaje skandynawski Canal+

dodano: 2003-09-11 13:56 | aktualizacja: 2003-09-11 15:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadbandnews

canal_dig_scandinavia.jpg Prywatne konsorcjum w ramach kompromisu pomiędzy firmami Baker Capital z Nowego Jorku i lokalnej Nordic Capital zamierza sprzedać Canal+ Television AB, skandynawską platformę cyfrową Canal+, nadającą na terytorium Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sprzedaż jest związana z dyspozycjami wydanymi przez Vivendi Universal i niedawnymi negocjacjami z NBC. Były dyrektor Fox Kids Europe i Sony Pictures Entertainment, Marc-Antoine d'Halluin najprawdopodobniej zostanie mianowany na szefa nowej firmy.

Gdy Canal+ sprzedał udziały w płatnym pakiecie cyfrowym Canal Digital swojemu partnerowi Telenorowi w 2001 roku, firma uzyskała długoterminowe zapewnienie na dostarczanie płatnych kanałów dla Canal+ tzw. Kiosków. Liczba abonentów od niedawna gwałtownie rośnie, a kanały Premium są obecnie dostępne w ponad 690 tysiącach gospodarstw w Skandynawii.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...