reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MiniMini+ i teleTOON+ na Targach Rodzinnych

dodano: 2014-03-06 07:04 | aktualizacja: 2014-03-06 10:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Cyfrowy

TeleTOON+ HD Bohaterowie popularnych produkcji emitowanych przez telewizje MiniMini+ i teleTOON+ odwiedzą warszawskie Targi Rodzinne. Podczas imprezy w weekend 15-16 marca 2014 roku na Stadionie Narodowym mali uczestnicy wydarzenia obejrzą swoje ulubione programy znane z obu kanałów. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnego typu warsztatach artystycznych i zabawach ruchowych. Start o godzinie 10:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Targi Rodzinne organizowane są pod hasłem „zdrowa i aktywna rodzina”. Na gości imprezy czekają liczne atrakcje, m.in.: zabawy taneczne, wokalne i sportowe, warsztaty plastyczne, kaligrafii i rękodzieła, eksperymenty w dziecięcym laboratorium czy strefy gier planszowych i elektronicznych. Rodzice znajdą tu dużo pomysłów i propozycji na wspólne spędzanie czasu wolnego z dziećmi.

W „Strefie Przedszkolaka” przez cały weekend trwał będzie maraton z edukacyjnymi produkcjami znanymi z anteny MiniMini+ i teleTOON+. Dzieci będą mogły zobaczyć swoje ulubione programy, takie jak: „Opowieści Kota Śpiocha”, „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia” czy „Deserownia”. Powstanie także kącik karaoke Rybki MiniMini, gdzie maluchy będą mogły pośpiewać wspólnie z rodzicami. Nie zabraknie też konkursów i zabaw dla całej rodziny oraz spotkań z ulubionymi bohaterami maluchów, m.in. Rybką MiniMini czy Lalaloopsy. Rodzice będą mieli okazję uzyskać porady specjalistów, m.in. porozmawiać z ekspertami w dziedzinie żywienia dzieci, poznać techniki nauki przez zabawę, ofertę kulturalną dla całej rodziny oraz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w każdym wieku.

W sobotę, 15 marca br. impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00, w niedzielę zabawa zakończy się godzinę wcześniej. Bilet jednoosobowy w przedsprzedaży jest dostępny w cenie 10 zł, natomiast bilet rodzinny w przedsprzedaży to koszt 15 zł za dzieci i maksymalnie dwójkę opiekunów. Bilety można nabyć w kasach Stadionu Narodowego, sieci Empik oraz przez Internet na.ticketpro.pl. Kanały MiniMini+ i teleTOON+ objęły wydarzenie patronatem medialnym.

Targi Rodzinne - Warszawa, Stadion Narodowy: sobota, 15 marca 2014 roku od 10:00 do 17:00 i niedziela, 16 marca 2014 roku od 10:00 do 16:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...