reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Digital Media Forum Krynica 2024 w centrum uwagi [wideo]

dodano: 2023-12-09 19:02 | aktualizacja: 2023-12-13 19:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: mediaforumkrynica.pl

Mediaforum Digital Krynica 2024 360px Po nadzwyczaj udanej i cieszącej się dużym zainteresowaniem jesiennej edycji Digital Media Forum 2023, Krynica - Zdrój zaprasza na kolejną edycję forum już w dniach 11 - 12 stycznia 2024 roku, tym razem pod hasłem „5 Tematów na 5 lat nowej kadencji Samorządów”.

mediaforumkrynica.pl
Mediaforum Krynica DMFK 2024 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Digital Media Forum Krynica 2024

W czwartek 11 stycznia, w pierwszym dniu DMFK, uczestnicy będą przysłuchiwać się Konferencji, śledząc panele i TEDy ekspertów w 5 blokach programowych: Energetyka, Edukacja, Europa, Społeczeństwo i Media.

Z kolei Warsztaty planowane na  piątek 12 stycznia, to wyjątkowa okazja dla pracowników instytucji samorządowych, by wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach  technik medialnych w szerokim zakresie - od budowy wizerunku osobistego w mediach społecznościowych, przez komunikację w klasycznych mediach  drukowanych i elektronicznych, po praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji i blockchain w kampaniach wyborczych. Robocze spotkania z ekspertami to propozycja dla tych samorządowców, którzy działając lokalnie w obrębie samorządów, chcą korzystać z wiedzy o  algorytmach i globalnych strategiach komunikacyjnych. 

Digital Media Forum Krynica to zarazem totalny network branży medialnej, biznesu oraz działaczy i pracowników samorządów, a także sfery budżetowej. Impreza jest  okazją do nawiązania roboczych kontaktów oraz wymiany perspektyw na rozwój w latach 2024-2028. Kilkuset uczestników ponad partyjnymi podziałami będzie dyskutowało o aktualnych wyzwaniach zarządzania społecznego i  zyskiwało przydatne umiejętności w sferze komunikacji.

Digital Media Forum to także okazja, by nagrodzić wybitne osiągnięcia w dziedzinie Mediów, a tym razem także i Samorządów podczas uroczystej Gali Tytanów Samorządów transmitowanej  na kilku kanałach telewizyjnych.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły liczne media polskie i zagraniczne, w tym Ośrodki Regionalne TVP, TVP Kraków,  Polonico TV, Zdrowa TV, TBN Polska, Telewizja Republika, Radio Plus, Radio dla Ciebie, Radio Wnet, Głos Seniora, Polska Press, Polish Express z Wielkiej Brytanii, Polski FM i nowy Dziennik ze Stanów Zjednoczonych, Polski France i  Cypr24

Dzięki wsparciu finansowemu sponsorów, między innymi PGE – koszty akredytacji na Digital Media zostały ograniczone do minimum wpisowego. 

Rejestracja oraz pełna oferta programowa wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej: https://mediaforumkrynica.pl/Źródło: mediaforumkrynica.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...