reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kablówka w Brześciu wyłączyła ukraińskie kanały

dodano: 2013-12-04 09:26 | aktualizacja: 2013-12-04 11:00
autor: Rafał Olchowik | źródło: telesat-news.net

Białoruś W jednej z lokalnych, białoruskich sieci kablowych w Brześciu wyłączono ukraińskie kanały. Najpierw usunięty został popularny STB, emitujący muzyczne show „X-Faktor”. W miejscu kanału włączony został 1+1, który później także został wyłączony. Obecnie abonenci mogą oglądać planszę kontrolną z napisem, że wideo nie jest obsługiwane.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że 21 listopada 2013 roku, po ogłoszeniu przez ukraiński rząd zawieszenia umowy stowarzyszeniowej z UE, która miała być wydana podczas szczytu Partnerstwa Wschodniego w Wilnie, na Ukrainie rozpoczęły się masowe protesty zwolenników integracji europejskiej.

Protesty w całej Ukrainie, które trwają już drugi tydzień, biją rekordy pod względem liczby uczestników wydarzeń „Pomarańczowej Rewolucji” z 2004 roku. Punktem kulminacyjnym stał się wszechukraiński wiec ludowy, który zgromadził około miliona Ukraińców.

Informacje z obecnych wydarzeń podają wszystkie ukraińskie stacje telewizyjne.

Należy pamiętać, że podczas pogorszenia się stosunków polsko-białoruskich z oferty sieci kablowej w Brześciu usunięto wszystkie polskie kanały.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...