reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Telewizory i projektory Sony 4K w Luxury Art Cinema

dodano: 2013-11-27 23:08 | aktualizacja: 2013-11-28 01:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: sony

Sony Luxury Art Cinema Rozdzielczość 4K budzi wielkie emocje. Coraz więcej producentów dostarcza urządzenia oferującą rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż Full HD. Są dostępne projektory i telewizory. Już od początku grudnia będzie można poczuć tę jakość dzięki specjalnym, indywidualnym pokazom Sony w Luxury Art Cinema.  Warto skorzystać z tej możliwości ponieważ już w przyszłym roku czekają nas duże emocje sportowe, a wyższa rozdzielczość to znacznie bardziej szczegółowy obraz.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w grudniu projektor Sony VPL-VW500ES oraz 84-calowy telewizor Sony KD-84X9005 dostępne dla każdego - porady ekspertów i fachowe doradztwo. To wszystko w ramach wyjątkowej akcji świątecznej Sony i Luxury Art Cinema.- Podstawowa wątpliwość pojawiająca się przy zakupie urządzenia oferującego rozdzielczość 4K to brak materiałów, które można byłoby oglądać. – informuje Aleksandra Jasińska Channel Account Manager Display Business Group Professional Manager z firmy Sony Professional Solutions Europe
Tymczasem  operatorzy  korzystają już z kamer rejestrujących materiał w 4K, a także urządzenia oferujące taką jakość są dostępne do użytku indywidualnego. Warto też pamiętać, że 4K odpowiada rozdzielczości standardowej taśmy filmowej 35 mm, zatem digitalizacja istniejących zbiorów jest również możliwa. Kolejna wątpliwość to fakt, ze ludzkie oko nie ma nieograniczonych zdolności postrzegania szczegółów. To prawda, że na maleńkim wyświetlaczu ciężko ocenić różnice. Jednak na dużym ekranie telewizora – 84 cale czy na obrazie z projektora o przekątnej 300 cali – czterokrotnie więcej szczegółów da się dostrzec bez trudu. Właśnie dlatego zapraszamy do Luxury Art Cinema.Akcja rozpocznie się 2. grudnia 2013 w salonie Luxury Art Cinema, ul. Bracka 11/13 w Warszawie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...