reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Soft 1.38.1.0 dla T-HD 1000, T-HD 200 i T-HD 210

dodano: 2013-03-19 23:07 | aktualizacja: 2013-03-20 08:53
autor: SatExpert/Adrian92 | źródło: tvpolsat.info/cyfrowypolsatnews.pl

TV Mobilna NEW Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla trzech swoich dekoderów DVB-T - T-HD 1000, T-HD 200 i T-HD 210. Ma ona numer 1.38.1.0. Nowy soft wprowadza drobne usprawnienia, w tym poprawę stabilności, i poprawkę do instalacji kanałów ze słabym sygnałem. Aktualizacja oprogramowania do najnowszej wersji jest możliwa na trzy sposoby, w większości przypadków wykona się automatycznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprogramowanie zaktualizuje się samoczynnie, jeśli dekoder jest w zasięgu nadajników TV Mobilnej lub jest podłączony do Internetu. Można też wybrać opcję aktualizacji oprogramowania z menu dekodera, a w ostateczności - wykonać aktualizację poprzez załadowanie pliku z oprogramowaniem, który można znaleźć na stronie Cyfrowego Polsatu z pamięci USB.

Jak informuje operator, pobrany plik z aktualizacją oprogramowania należy umieścić w katalogu głównym (bez zakładania osobnego folderu) na pamięci przenośnej USB (np. pendrive). Powinien się tam znajdować tylko jeden plik z rozszerzeniem .d14 lub .D14. W przeciwnym wypadku aktualizacja oprogramowania może nie zakończyć się powodzeniem.

Pamięć przenośna musi być sformatowana w systemie plików FAT lub FAT32, inaczej aktualizacja nie będzie widoczna. Tak przygotowany nośnik, zawierający plik aktualizacji, należy podłączyć do portu USB dekodera. Następnie należy przejść do menu i wybrać Ustawienia - Aktualizacja oprogramowania - Aktualizacja oprogramowania z dysku USB . Później należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po pomyślnym procesie aktualizacji oprogramowania dekoder uruchomi się ponownie w trybie normalnej pracy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...