reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 12/2012

dodano: 2012-12-03 17:36 | aktualizacja: 2012-12-05 13:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 12 2012 okładka SAT Kurier 12/2012
Rewolucja programowa Cyfrowego Polsatu
10 tunerów DVB-T pod choinkę
Złącza tunera DVB-T, czyli co i gdzie podłączyć?
10 najpopularniejszych kart DVB-T USB do PC

TESTY:
- AB Cryptobox 500HD, 550HD - dwa nowe modele satelitarnych odbiorników HD od AB-COM
- Golden Media Spark Triplex (cd.) - odbiornik HD combo 2x SAT, DVB-T z funkcjami internetowymi

NOWE PRODUKTY:
- Odbiornik Fuba ODE821CI+HD
- Antena naziemna TechniYagi 4HD 6
- Odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej Manta DVBT011 7
- UHF 100 - antena DVB-T w ofercie Megasatu
- 4-kanałowy wzmacniacz at440 Terra
- Miernik DVB-T NEON+ w ofercie abovio 8
- Lekki i kompaktowy miernik Televes H30
- Miernik Televes H60
- Odbiornik HD 6000 od Cyfrowy Polsat Technology

Listy kanałów:
- kanały DVB-T
- polskie platformy cyfrowe
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- MPEG 75°E-45°W
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 12/2012 - grudniowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- 10 tunerów DVB-T pod choinkę W związku z pierwszymi wyłączeniami telewizji analogowej w Polsce jednym z najbardziej potrzebnych prezentów świątecznych pod choinkę mogą być odbiorniki DVB-T do odbioru NTC (naziemnej telewizji cyfrowej). Niewielu wie, że liczba różnych marek tunerów DVB-T do naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce wynosi ponad 180. Nadal ich przybywa, bo kolejni dostawcy chcą zarobić na wyłączeniach analogu, co nastąpi w lipcu 2013 roku. Zapraszamy do zapoznania się z 10 tunerami DVB-T, które warto kupić pod choinkę (subiektywny wybór).

- 10 najpopularniejszych kart DVB-T USB do PC. Naziemną telewizję cyfrową można oglądać nie tylko za pomocą TV lub stacjonarnego tunera – jeśli mamy ochotę podglądać kanały naziemne na komputerze, to nie ma z tym żadnego problemu – zarówno na klasycznym, jak i na laptopach. Zapewnić to mogą karty podłączane na USB.

- Rewolucja programowa Cyfrowego Polsatu. 22 listopada 2012 roku Cyfrowy Polsat włączył 20 nowych kanałów, w tym 4 stacje w jakości HD, wprowadził nowe pakiety, nowe usługi online, nowy sprzęt oraz nowe promocje.

- Złącza tunera DVB-T, czyli co i gdzie podłączyć?. Wielu klientów ma problem z tym, jak podłączyć taki tuner. Które złącze do czego służy? Pytają, czym różnią się te tunery, jaki wybrać i jak go dopasować do telewizora/ekranu? Dlatego postanowiliśmy pokazać kilka paneli tylnych różnych tunerów DVB-T, aby wskazać różnice w złączach. Tym samym redakcja SAT Kuriera chce poradzić użytkownikom przy zakupie tunera DVB-T. Warto pamiętać, że niektóre z tunerów dla NTC nie spełniają wymagań ministerstwa, co nie zawsze musi oznaczać, że są złe i nie należy ich kupować. Oby to robić z pełną świadomością, bo można zaoszczędzić.

- Podróże z anteną: Czarnogóra. Czarnogóra (Crna Gora) leży w południowej Europie - mały, bałkański kraj nad morzem Adriatyckim - mniejszy niż woj. małopolskie. Sąsiaduje z Serbią, Kosowem, Bośnią i Albanią, a także ze znaną i często odwiedzaną przez Polaków Chorwacją, której dorównuje, o ile nie przeważa, w różnorodności krajobrazu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie

- Multiswitche w ofercie abovio. Multiswitche są niezbędnej elementem każdej profesjonalnej instalacji zbiorczej.

- Największe sukcesy i porażki 2012 roku. Jak co roku, w subiektywny sposób podsumujemy najważniejsze wydarzenia mijających dwunastu miesięcy. W upływającym 2012 roku w obu kategoriach króluje naziemna telewizja cyfrowa.

- Myślisz, że widziałeś już wszystko? Komentarz Daniela Gadomskiego na temat tego, jakich kanałów brakuje na polskim rynku telewizyjnym.

- ZAP - nowości z satelity

Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 12/2012.
Następne wydanie na początku STYCZNIA 2013 r.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magazyn SAT Kurier w 2013 roku nadal będzie wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2013 (Polska) lub 55 euro w Europie.

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2013 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 125 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2013 - 11 wydań + książka / 125 złZamów e-wydania na stronie e-Kiosk (można zamawiać pojedyncze wydania, prenumeratę roczną albo prenumeratę półroczną)Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres [email protected].

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...