reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna dobrze się sprzedaje?

dodano: 2012-11-17 10:45 | aktualizacja: 2012-11-21 10:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: CP/inf. wł.

TV Mobilna NEW W raporcie finansowym Cyfrowego Polsatu za trzeci kwartał 2012 roku nie podano wyników dotyczących płatnej usługi DVB-T TV Mobilna. Spółka nie podaje do publicznej wiadomości liczby użytkowników tej usługi. Jednak redakcja satkurier.pl dowiedziała się, że dzienna sprzedaż dekoderów DVB-T produkcji zakładów Cyfrowy Polsat Technology w Warszawie jest na porównywalnym poziomie do sprzedaży dekoderów satelitarnych platformy Cyfrowy Polsat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na okres wyłączeń nadajników telewizji analogowej Cyfrowy Polsat zaplanował także w poszczególnych regionach intensywne działania reklamowe wspierające sprzedaż usługi TV Mobilna. Po kampanii w woj. lubuskim podjęto decyzję o jej kontynuacji w kolejnych regionach.

3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce nie korzysta w ogóle z płatnej telewizji, a 9 mln rodzin posiada co najmniej dwa odbiorniki telewizyjne, więc niewykluczone, że w najbliższym czasie będą szukać dla siebie jakiejś dobrej oferty telewizyjnej.

TV Mobilna daje swoim klientom dostęp do kanałów ogólnodostępnych, a także dodatkowego pakietu atrakcyjnych kanałów - Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, Polsatu Film, Polsatu News, TVP Seriale, Kino Polska, Nickelodeon i Comedy Central - w cenie 14,90 zł. Użytkownicy TV Mobilnej mają także możliwość podłączenia dekodera do Internetu i korzystania z bezpłatnych zasobów bogatej biblioteki telewizji internetowej ipla.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...