reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 11/2012

dodano: 2012-11-05 11:24 | aktualizacja: 2012-11-12 22:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 11 2012 okładka SAT Kurier 11/2012
Odbiór DVB-T w pomorskim i warmińsko-mazurskim
Fuzja CYFRY+ i n dopiero w 2013 roku?
UHDTV - telewizja ultrawysokiej rozdzielczości
Chińskie firmy na SAT-DIGI-TV 2012

TESTY:
- Golden Media Spark Triplex - odbiornik HD combo 2x SAT, DVB-T z funkcjami internetowymi

NOWE PRODUKTY:
- Telewizja DVB-T i Internet w skrętce
- Modulator Karbon C1
- Antena offsetowa Famaval 135
- Nowe tunery satelitarne z firmy AB-COM
- Anteny DAT 45XX marki Fuba
- Wtyk F Cabelcon na przewód RG-6/Triset-113 samokompresyjny
- OVIKON 505F - odbiornik DVB-T od abovio

Listy kanałów:
- kanały DVB-T
- polskie platformy cyfrowe
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- MPEG 90°E-45°W
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 11/2012 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Fuzja CYFRY+ i n dopiero w 2013 roku? Fuzji platform satelitarnych CYFRA+ i n nie należy spodziewać się wcześniej niż w pierwszym kwartale 2013 roku. Operatorzy tych platform prowadzą już formowanie nowej, połączonej struktury, jednak do końca roku zostało już niewiele czasu, a problemów i pracy dużo. Obie platformy wprowadzają wiele atrakcyjnych promocji, które postaramy się Państwu przybliżyć.

- Przedstawiamy firmę TELE System Electronic srl. Przedstawiciel SAT Kuriera został zaproszony przez włoską firmę TELE System Electronic srl do odwiedzenia jej siedziby. Na łamach naszego magazynu publikujemy relację z tej wizyty, opatrzoną szeregiem fotografii przedstawiających proces produkcji czasz anten satelitarnych

- Chińskie firmy na SAT-DIGI-TV 2012. Jeszcze na chwilę wracamy do tegorocznych warszawskich targów telewizji cyfrowej. W poprzednim wydaniu SAT Kuriera nie udało nam się zmieścić opisu stoisk chińskich firm, które naprawdę miały czym się pochwalić. Warto zapoznać się z tą relacją obejmującą ciekawy artykuł i szereg fotografii.

- UHDTV - telewizja ultrawysokiej rozdzielczości. Pewnie już nie raz obiło Wam się o uszy pojęcie UHDTV / Ultra HDTV. Co się pod nim kryje? Czy UHDTV wyprze niedługo HDTV?

- Kanały muzyczne w Wielkiej Brytanii. Tego jeszcze nie było - wyczerpujący artykuł o kanałach muzycznych w Wielkiej Brytanii. Wiele z nich jest FTA i są osiągalne w odbiorze także na terenie Polski. Dołączamy wykaz częstotliwości kanałów muzycznych z 28,2°E i 28,5°E.

- Odbiór DVB-T w pomorskim i warmińsko-mazurskim. 28 listopada 2012 roku przeprowadzony zostanie drugi etap wyłączeń nadajników analogowych. Będzie to dotyczyło obszarów wykorzystywania częstotliwości Gdańsk, Iława i Poznań. Zobacz, gdzie mogą wystąpić problemy z odbiorem sygnału telewizji cyfrowej.

- Bezpłatne szkolenia dla pracowników branży telekomunikacyjnej. Współczesna gospodarka wymaga stałego dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych szkoleń dla pracowników branży telekomunikacyjnej.

- Myślisz, że widziałeś już wszystko? Komentarz Daniela Gadomskiego na temat tego, jakich kanałów brakuje na polskim rynku telewizyjnym.

- ZAP - nowości z satelity

Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 11/2012.
Następne wydanie na początku GRUDNIA 2012 r.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Magazyn SAT Kurier w 2013 roku nadal będzie wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2013 (Polska) lub 55 euro w Europie.

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2013 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 135 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2013 - 11 wydań + książka / 135 złZamów e-wydania na stronie e-Kiosk (można zamawiać pojedyncze wydania, prenumeratę roczną albo prenumeratę półroczną)Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres [email protected].

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...