reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 7-8/2012

dodano: 2012-07-09 10:07 | aktualizacja: 2012-09-10 18:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 7-8/2012 SAT Kurier 7-8/2012
TVP z telewizją hybrydową
Podróże z anteną: Gruzja
Raport z ANGA Cable 2012
TV Mobilna - nowa usługa DVB-T

TESTY:
- T-HD 1000 - odbiornik dla TV Mobilnej
- M-T 5000 - przenośny odbiornik dla TV Mobilnej

NOWE PRODUKTY:
- Moduł CA CI+ dla Cyfrowego Polsatu
- Nowe moduły CI Diablo Cam 2
- Moduły Unicam C-Light i Unicam Twin
- Konwertery Chess Edition 4 z 7-letnią gwarancją
- Szafy RACK - łatwy montaż urządzeń
- Konwerter Relook RE-ST40 Single Straight Feed
- Konwerter GT-Sat SCR + 3x Legacy
- Nowe konwertery Inverto Red Extend
- Multiswitch Relook Unicable
- Stojak bezinwazyjny Goliat od A.S.Sat
- Stojak Goliat 1100 do krokwi
- Odbiornik TechniSat DiGYBOXX HD C+

Listy kanałów:
- MPEG 90°E-45°W
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- polskie platformy cyfrowe
- wykaz DVB-T
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

SAT KURIER 7-8/2012 - majowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Raport z ANGA Cable 2012. Targi ANGA Cable Show w Kolonii, które trwały od 12 czerwca  do 14 czerwca 2012 roku, zgromadziły 440 wystawców. Głównymi tematami poruszanymi podczas targów były Smart TV, sieci hybrydowe, Video on Demand, IPTV i Connected Home. Tegoroczne motto brzmiało: „Where Broadband meets Content”. Tradycyjnie SAT KURIER był patronem medialnym ANGA Cable.

- TV Mobilna - nowa usługa DVB-T. 4 czerwca INFO-TV-FM, spółka zależna Cyfrowego Polsatu, uruchomiła nową usługę TV Mobilna działającą w technologii naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Usługa TV Mobilna może być dostępna na wybranych urządzeniach przenośnych, a także na domowym telewizorze poprzez najnowszy dekoder DVB-T wyprodukowany przez Cyfrowy Polsat Technology. Usługa jest oferowana przez platformę Cyfrowy Polsat oraz sieć Plus. Zapraszamy do zapoznania się z mapkami zasięgu nowej usługi i wykazem nadajników dla TV Mobilnej.

- Podróże z anteną: Gruzja. Gruzja kusi zabytkami, kulturą, tradycjami, wspaniałymi krajobrazami i ciekawą przeszłością. Jaka w rzeczywistości jest Gruzja? Poznajemy ten kraj od strony turystycznej. W drugiej części artykułu przyglądamy się tamtejszej telewizji.

- TVP z telewizją hybrydową nie tylko na Euro 2012. Publikujemy plan transmisji ME w piłce nożnej w kanałach TVP1 HD i TVP2 HD, parametry i jakości tych kanałów w DVB-T, a także radzimy, jak rozwiązać problemy z odbiorem.

- BlindScan dla PC - nowości. W wydaniu SK 6/2011 opisywaliśmy techniki BlindScan, czyli wyszukiwania kanałów na satelitach bez znajomości ich parametrów technicznych. Jedną z opisywanych tam metod były narzędzia od programisty podpisującego się jako crazycat: CrazyScan oraz BLScan. W ciągu roku aplikacje zyskały sporo nowych możliwości, doszły także kolejne programy i znacznie poszerzona została liczba wspieranych kart DVB. W związku z tym wracamy do tematyki.

- Oferta abovio dla instalatorów. Abovio prezentuje produkty, które zgłosiło do nominacji do plebiscytu SAT KURIER AWARDS 2012. Zapraszamy inne firmy do zgłaszania swoich produktów.

- Euro 2012 niemal jak mundial. To miała być impreza dotycząca przede wszystkim Europy, ale zagraniczne media dopisały i to z wyjątkowo niespodziewanych stron, szczególnie z Dalekiego Wschodu. Transmisje na antenach Telewizji Polskiej biły rekordy. Mecz jeszcze się nie skończył. Dogrywką będą Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Może to słono kosztować stacje komercyjne, które dawno nie miały tak słabej oglądalności. Czy TVP wykorzysta szansę, którą dostała dzięki dwóm największym imprezom sportowym w roku?

- ZAP - nowości z satelity

Warto zajrzeć do najnowszego wydania magazynu SAT Kurier 7-8/2012.
Następne wydanie na początku WRZEŚNIA 2012 r.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W dniach 19-21 września 2012 roku w centrum targowym EXPO XXI w Warszawie odbędzie się wystawa telewizji cyfrowej SAT-DIGI-TV 2012 (wcześniej SAT KRAK). Gorąca zapraszamy do udziału przyszłych wystawców!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Magazyn SAT Kurier w 2012 roku nadal jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2012 (Polska) lub 55 euro w Europie.

Opłać abonament SAT Kuriera w 2012 - 11 wydań / 99 zł

Zachęcamy do zamawiania prenumeraty SAT Kuriera w 2012 roku wraz z książką tematyczną pt. "ANTENY SATELITARNE"* - cena promocyjna 135 zł

Opłać abonament SAT Kuriera w 2012 - 11 wydań + książka / 135 złZamów e-wydania na stronie e-Kiosk (można zamawiać pojedyncze wydania, prenumeratę roczną albo prenumeratę półroczną)Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych:

-- www.digi-tv.pl - wszystko o wszystkim, co cyfrowe, a szczególnie o HDTV i cyfryzacji Polski;

W związku z powstaniem nowej firmy wydawniczej poszukujemy autorów materiałów, książek, prac magisterskich o tematyce telewizji cyfrowej. Prosimy pisać na adres [email protected].

Reklama w Internecie i w drukowanym SAT Kurierze za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga podczas pracy nad magazynem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...