reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska uruchomi usługę VOD 3D

dodano: 2011-02-16 13:09 | aktualizacja: 2011-02-16 15:09
autor: Anita Dąbek | źródło: broadband tv news

Logo_UPC_New_2007 UPC Polska będzie mieć możliwość zaoferowania usługi VOD 3D w ciągu najbliższych kilku miesięcy, powiedział Simon Boyd, prezes tej spółki, na Cable Congress 2011 w Lucernie w Szwajcarii. Dodał: Możemy już teraz uruchomić kanał 3D, ale nie ma na tyle treści. W niedalekiej przyszłości dużo treści 3D będzie dostępnych w ramach VOD. Już teraz oferujemy VOD HD. Podkreślił, że prawie cała baza abonentów operatora ma już dostęp do VOD - stosunek wzrośnie do 95 % do końca br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komentując plany UPC Polska, Boyd powiedział, że w krótko- i średnioterminowej perspektywie operator będzie koncentrować się na integracji Aster (decyzja, czy umowa dostanie zielone światło od władz, spodziewana jest do końca tego kwartału) i rozwijaniu produktu wideo, dodając więcej treści na życzenie i ulepszając ofertę programową. Powiedział też, że spodziewa się dalszej konsolidacji na polskim rynku telewizji kablowej, zwłaszcza wśród dużych graczy, ale niekoniecznie w tym roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...