reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kolejny wzrost oglądalności TV Puls

dodano: 2010-11-02 14:13 | aktualizacja: 2010-11-02 14:28
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TV Puls

TV Puls wrzesień 2010 Kolejny miesiąc i kolejny wzrost oglądalności Telewizji Puls. W październiku 2010 roku widownia stacji w grupie komercyjnej powiększyła się o 11,59 % w porównaniu do października ubiegłego roku. Zarząd TV Puls liczy na to, że po zakończeniu działań związanych cyfryzacją, widownia kanału zwiększy się jeszcze bardziej. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jesteśmy zadowoleni z tego wzrostu, aczkolwiek nie ukrywam, że moim zdaniem stać nas na dużo więcej. Mam nadzieję, że jak tylko zakończymy wszystkie działania formalnoprawne dotyczące cyfryzacji, które nas w dalszym ciągu bardzo absorbują, to uwolnimy swój potencjał i nasza dynamika wzrostu się znacząco wzmocni, co następnie będzie stymulowane wzrostem zasięgu technicznego oraz konsekwentnym uatrakcyjnianiem oferty programowej - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...