reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN utrzymuje pozycję lidera

dodano: 2010-05-06 12:27 | aktualizacja: 2010-05-06 13:10
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVN

tvn Grupa TVN podała wyniki oglądalności za kwiecień 2010 r., w których kanał TVN odnotował doskonałe wyniki. Był on najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w Polsce w swojej grupie docelowej i w grupie komercyjnej, osiągając oglądalność na poziomie 17,5% w ujęciu całodobowym i 20,0% w peak time. TVN udowodnił, że jest najbardziej odpornym na zjawisko fragmentacji rynku kanałem telewizyjnym w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu 2010 r. w grupie docelowej kanał TVN utrzymał pozycję lidera rynku, prawie dublując rezultaty odnotowane przez swoich głównych rywali.

Pomimo znacznie mniejszego, w porównaniu do głównych konkurentów, zasięgu technicznego (90% gospodarstw domowych w Polsce) TVN był drugim najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w peak time i w ujęciu całodobowym.

1 marca TVN rozpoczął wiosenny sezon programowy, który zdobył serca polskiej publiczności. W kwietniu 2010 r. wiosenna ramówka została poddana istotnym zmianom wynikającym z żałoby narodowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...