reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rewelacyjny start serialu Nowa w TVP2

dodano: 2010-03-14 13:06 | aktualizacja: 2010-03-14 13:50
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka W czwartek 11 marca br. w telewizyjnej Dwójce został wyemitowany premierowy odcinek serialu kryminalno-obyczajowego „Nowa”. Serial osiągnął spektakularne wyniki oglądalności i tym samym pokonał konkurencję. Serial telewizyjnej Dwójki w (grupie 4+) oglądało 2,385 mln widzów przy udziałach 19,7%. Serial był również bezkonkurencyjny w grupie komercyjnej (16-49). Udziały w tej grupie wyniosły 21,9%, zaś widownia 1,225 mln.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„NOWA”

Emisja: czwartek, godz. 21.45

W każdy czwartek para policjantów rozwiązują nową zagadkę kryminalną. W serialu „Nowa” obok Justyny Schneider (Ada Mielcarz) i Marcina Bosaka (Maciej Wolski) pojawią się m.in. Małgorzata Kożuchowska (inspektor Paulina Barska), Szymon Bobrowski (Inspektor), Piotr Grabowski (patolog Piotr Szuba) oraz Andrzej Nejman (laborant Eryk Lemański).

Główną postacią serialu jest Ada - nowa w Policji. To nowicjuszka, która po ukończeniu Akademii Policyjnej trafia na staż do Stołecznej Komendy Policji - do wydziału kryminalnego. Jej partnerem zostaje doświadczony policjant Wolski - w tej roli Marcin Bosak. Czy Wolski zaufa niedoświadczonemu partnerowi, młodej adeptce, która na pierwszy rzut oka nie pasuje do świata, w którym rządzą męskie, twarde reguły gry?

 W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy również: Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę, Andrzeja Grabowskiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...