Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 5 października 2008
Major League Soccer (USA): Columbus Crew vs. L.A. Galaxy (1:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Série B (Brazylia): Fortaleza vs. América RN (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Tigres UANL (2:00)
-
Retransmisja (15:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 2 (Rumunia): Sportul Studentesc vs. FCM Bacau (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Terek Grozny (11:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 2 (Rumunia): Progresul vs. Prefab Modelu (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Castellón vs. Córdoba (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Honra (Portugalia): Beira Mar vs. Sporting Covihã (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Khimki vs. CSKA Moscow (13:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Alemannia Aachen (14:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Osnabrück (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Nuremberg (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Hansa Rostock (14:00)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Kaiserslautern (14:00)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. AGF Århus (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Kryliya Sovetov (14:00)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. CFR Cluj (14:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Bolton Wanderers (14:30)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Wisła Kraków (14:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. NEC Nijmegen (14:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:10): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): St Mirren vs. Rangers (15:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Kalmar (15:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Mezdra vs. Levski Sofia (15:00)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Sampdoria (15:00)
-
La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Palermo (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (18:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Siena vs. Roma (15:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:30): La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:45): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Napoli (15:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Reggiana vs. Catania (15:00)
-
La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Torino (15:00)
-
La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Fiorentina (15:00)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Pistoiese vs. Foggia (15:00)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Rapid Vienna (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Stoke City (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Hull City (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Aston Villa (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:25): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Liverpool (16:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:50): Gol TV (30W - PowerVu)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Luch Energiya (16:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:20): 5 Kanal (53E & 40E - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Metalist Kharkiv (16:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Shakhtar Donetsk (16:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Rapid Bucharest (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Randers (16:00)
-
Retransmisja (22:15): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Nordsjalland (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Ajax (16:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:30): Gol TV (30W - PowerVu)
Premier League (Anglia): Everton vs. Newcastle United (17:00)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Hannover 96 (17:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Hamburg (17:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Wolfsburg (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lyon (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (6.10 - 1:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (18:00): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Monaco (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Legia Warszawa (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Cherno More (17:00)
-
BNT Sat (16E - FTA)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Galatasaray (17:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Numancia (17:00)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Almería (17:00)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Sporting Gijón (17:00)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Racing Santander (17:00)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Málaga (17:00)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 5 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Denia vs. Alcoyano (17:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Shinnik (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Lige (Serbia): Crvena Zvezda Belgrade vs. Partizan Belgrade (17:00)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Brøndby (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Györ vs. Zalaegerszeg (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Levadiakos (17:30)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Tippeligaen (Norwegia): Lillestrøm vs. Fredrikstad (18:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Bodo/Glimt vs. Vålerenga (18:00)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Aalesund (18:00)
-
TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Tromsø (18:00)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Kapfenberg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. SCR Altach (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Thrasivoulos vs. Panserraikos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Farul Constanta (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Cypriote Cup (Cypr): Alki Larnaka vs. Digenis Morfou (18:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Club América (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Valencia (19:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 5 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Rosenborg (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Kayserispor (20:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Gambrinus Liga (Czechy): Jablonec vs. Brno (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. Gloria Bistrita (20:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Osijek (20:10)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Super League (Grecja): Panthrakikos vs. Panionios (20:15)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. AEK Athens (20:15)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. AC Milan (20:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. FC Porto (20:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
Anixe HD (19.2E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 2 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (6.10 - 0:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (6.10 - 0:30): RTP 1 (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Paris St Germain (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): Orange Sport (13E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Espanyol (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Enter TV Serbia (16E - Videoguard)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Estudiantes LP (21:20)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Ligat Al (Izrael): Maccabi Tel Aviv vs. Maccabi Netanya (21:50)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.