3 marca mecz LSK AZS Poznań - Stal Mielec

dodano: 2008-03-01 22:06 | aktualizacja: 2008-03-01 22:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: polsatsport.tv

pani_gra_siatkowka_sk.jpg W poniedziałek 3 marca 2008 kanał Polsat Sport będzie transmitować na żywo ostatni mecz 13. kolejki siatkówki kobiet LSK między AZS AWF Poznań i KPSK Stal Mielec od godz. 18.30; relację poprzedzi od godz. 18.10 magazyn Punkt, Set, Mecz.

Aluprof przegrał z Farmutilem i Emmą! Winiary poległy w Bydgoszczy, a 3 marca transmisja z Poznania.

Po efektownym meczu liderki z Bielska-Białej przegrały swój drugi mecz w sezonie - z Farmutilem.

< b>Orkan "Emma" przerwał transmisję - mecz będzie zobaczyć 2 marca w Polsacie Sport o godz. 7.00.

Aluprof po serii 11. kolejnych zwycięstw teraz przegrał drugie spotkanie z rzędu - po środowej porażce z mistrzniami Polski w Kaliszu w sobotę po dramatycznym meczu uległ wicemistrzyniom z Piły. Najlepszą zawodniczką meczu uznano Agnieszkę Bednarek z Farmutilu.

Transmisja meczu na żywo została przerwana z powodu złych warunków atmosferycznych, spotkanie zostanie pokazane w Polsacie Sport w niedzielę 2 marca o godzinie 7.00.

Niespodziewane zwycięstwo nad mistrzyniami Polski odniosły w Bydgoszczy zawodniczki Centrostalu - w ten sposób na razie liderki z Bielska-Białej utrzymały prowadzenie.

Wyniki 13 kolejki LSK:

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Farmutil Piła 2:3 (23:25, 25:27, 25:23, 25:10, 11:15)

GCB Centrostal Bydgoszcz - Winiary Bakalland Kalisz 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)

Energa Gedania Gdańsk - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 25:13, 27:25, 19:25, 19:17)

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok - Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (14:25, 25:22, 23:25, 20:25)