Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 2 czerwca 2007
Towarzyski: Korea Płd. vs. Holandia (13:00)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
NB II (Węgry): BFC Siófok vs. Dunaújváros (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
UEFA (Euro 2008): Walia vs. Czechy (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:30): S4C Digital (28.2E - FTA)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
UEFA (Euro 2009 do lat 21): Serbia vs. Łotwa (16:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Toulon International Youth Festival (Group A): Niemcy vs. Wybrzeże Kości Słoniowej (17:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
Towarzyski: Austria vs. Paragwaj (17:00)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
UEFA (Euro 2008): Rosja vs. Andora (17:00)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA)
Beta Ethniki (Grecja): Thrasivoulos vs. Panthrakikos (17:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Azerbejdżan vs. Polska (18:00)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Islandia vs. Liechtenstein (18:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Finlandia vs. Serbia (18:15)
-
RTRS (11W - FTA)
-
Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:00): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
UEFA (Euro 2008): Niemcy vs. San Marino (19:00)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Retransmisja (22:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Toulon International Youth Festival (Group A): Francja vs. Japonia (19:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
Africa Cup of Nations (CAF): Republika Zielonego Przylądka vs. Algieria (19:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Macedonia vs. Izrael (19:30)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
UEFA (Euro 2008): Albania vs. Luksemburg (19:30)
-
RTL Télé Lëtzebuerg (19.2E - FTA)
UEFA (Euro 2008): Dania vs. Szwecja (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:20): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
UEFA (Euro 2008): Bośnia i Hercegowina vs. Turcja (20:00)
-
ATV Türkiye (42E - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:25): Sport N (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Białoruś vs. Bułgaria (20:00)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Litwa vs. Gruzja (20:00)
-
Rustavi 2 (42E - FTA)
-
LNK (5E - Videoguard)
-
MegaSport (4W - BISS)
UEFA (Euro 2008): Norwegia vs. Malta (20:05)
-
OBN (4W - FTA)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (3.06 - 11:15): Sport Italia (13E - FTA)
UEFA (Euro 2008): Estonia vs. Chorwacja (20:30)
-
ETV Estonia (5E - Videoguard)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTL Croatia (16E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Towarzyski: Szwajcaria vs. Argentyna (20:30)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
UEFA (Euro 2008): Grecja vs. Węgry (20:30)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Łotwa vs. Hiszpania (20:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:35): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Wyspy Owcze vs. Włochy (20:45)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
RAI Uno (13E - Seca 1)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:05): MegaSport (4W - BISS)
UEFA (Euro 2008): Belgia vs. Portugalia (20:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Słowenia vs. Rumunia (20:45)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Francja vs. Ukraina (21:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:00): Sport Italia (13E - FTA)
-
Retransmisja (21:25): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Africa Cup of Nations (CAF): Maroko vs. Zimbabwe (22:00)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Campeonatos (Brazylia): Botafogo vs. Gremio (23:10)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (0:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Towarzyski: USA vs. Chiny (2:00)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
Towarzyski: Meksyk vs. Iran (2:00)
-
IRIB TV 2 (13E - FTA)
Primera División (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Independiente (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.