reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1 października terminy konferencji

dodano: 2006-09-27 12:23 | aktualizacja: 2016-07-31 22:01
autor: Anna Sulisz | źródło:

Podczas tegorocznej edycji SAT KRAK, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, w ramach imprez towarzyszących zostanie zorganizowanych szereg konferencji tematycznych i paneli dyskusyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już pierwszego dnia trwania targów, czyli 26 października, zapraszamy na konferencje poświęcone technologii wysokiej rozdzielczości. Wybrane firmy przybliżą tematykę HDTV i przedstawią możliwości telewizji HDTV i plany wprowadzania jej do polskich pakietów satelitarnych czy sieci kablowych. 27 października zapraszamy na spotkanie poświęcone przyszłości naziemnej telewizji cyfrowej. W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm, które będą również prezentować swoje produkty podczas wystawy. Już 1 października na stronie internetowej wystawy przedstawimy szczegółowy program konferencji, godziny, tematy i firmy uczestniczące w poszczególnych panelach dyskusyjnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...