reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizyjny Lech channel

dodano: 2006-06-24 15:23 | aktualizacja: 2006-06-24 15:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: przegląd sportowy/lech

Lech_logo_sk.jpg Pierwszoligowy klub piłkarski Lech Poznań zapowiada uruchomienie własnego kanału telewizyjnego. Byłby to jeden z pierwszych w Polsce telewizyjnych kanałów polskiego klubu piłkarskiego. Kanał o roboczej nazwie Lech channel miałby być przeznaczony dla kibiców Kolejorza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację podał Przegląd Sportowy, wynika z niej, że klubem Lech Poznań interesuje się około 3 mln osób i nie dotyczy to tylko kibiców w Wielkopolsce.

Michał Lipczyński, szef marketingu KKS Lech powiedział, że 'jest zatem dla kogo robić taką telewizję'. Pomysł na własną telewizję klubu przyszedł z Anglii, Hiszpanii Francji i Włoch, gdzie kluby zarabiają na tym dodatkowe pieniądze.

Właściciel Amiki, Jacel Rutkowski twierdzi, że Lech prowadzi rozmowy z dwoma stacjami telewizyjnymi na temat ewentualnego uruchomienia klubowej stacji telewizyjnej.

Poza kanałem telewizyjnym KKS Lech planuje także internetowy sklep z pamiątkami, kartę kredytową Lecha oraz udostępnienie nazwy stadionu sponsorowi.

Inny polski klub piłkarski - Legia Warszawa ma właściciela (ITI Group), który planuje uruchomienie kanału sportowego. Co na to Wisła Kraków czy Zagłębie Lubin - czy też postarają się o własny kanał telewizyjny??Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...