reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

3 nowe kanały TV w Polsce

dodano: 2024-05-13 16:30 | aktualizacja: 2024-05-15 10:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pasjatv

English Club TV TinyTeen, LingoToons i LangLab to nowości, jakie trafiły do oferty spółki Pasjatv zajmującej się dystrybucją kanałów TV. Oznacza to, że te 3 nowe kanały edukacyjne od English Club TV Group mogą wkrótce znaleźć się w ofertach polskich operatorów płatnej telewizji.

TinyTeen LingoToons LangLab


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

TinyTeen, LingoToons i LangLab w ofercie Pasjatv

Do oferty Pasjatv trafiły 3 nowe kanały edukacyjne TinyTeen, LingoToons i LangLab od nadawcy English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada unikalny pod względem treści kanał English Club TV.

TinyTeen oferuje wyjątkową możliwość nauki języka angielskiego poprzez ciekawe i wciągające programy przygotowane specjalnie dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Na kanale TinyTeen można znaleźć wiele programów, które pomogą dziecku poprawić znajomość języka angielskiego. Programy te opracowane są przez profesjonalnych nauczycieli i stanowią idealny sposób dla dzieci na rozpoczęcie podróży w świat języka angielskiego. TinyTeen wykorzystuje innowacyjne podejście do nauki, które pozwala najmłodszym przyswajać język bez stresu i presji. Kanał może stać się również nieocenionym źródłem informacji dla rodziców, którzy starają się zapewnić swoim dzieciom najlepszą przyszłość.
 

LingoToons oferuje serię zabawnych kreskówek, które poprawiają znajomość języka angielskiego i umiejętności prowadzenia dialogów. Stworzone postacie na kanale pomogą zarówno młodym, jak i starszym widzom nauczyć się wielu niezbędnych słów i wyrażeń na poziomie A1-B2, które można potem wykorzystywać w komunikacji werbalnej.
 

LangLab został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc widzom szybko i skutecznie zrozumieć niuanse gramatyczne i leksykalne języka angielskiego. LangLab to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie gramatyki i stać się bardziej pewnym siebie w komunikacji w języku angielskim.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...