reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja przez miesiąc FTA

dodano: 2006-06-23 23:52 | aktualizacja: 2006-06-24 00:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: press

Superstacja Logo Testowa transmisja Superstacji - nowej polskiej stacji telewizyjnej zostanie uruchomiona 1 sierpnia. Pierwszy miesiąc emisji satelitarnej będzie FTA - bez kodowania. Sytuacja może się zmienić, gdy Superstacja zakończy negocjacje z platformami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielami kanału są firma K&R Enterprises i producent telewizyjny Astro. Emisja testowa telewizji Superstacja ruszy 1 sierpnia. Miesiąc później kanał będzie dostępny dla masowej widowni – mówi Ryszard Krajewski, szef Superstacji.

- Chcemy, aby operatorzy kablowi i platformy cyfrowe zapoznały się przez miesiąc z ofertą Superstacji – mówi Edyta Rosińska z firmy New Link, która odpowiada za dystrybucję Superstacji.

- Naszym celem jest obecność w pakietach podstawowych w analogowej ofercie sieci kablowych. Wynika to z profilu kanału, który adresowany jest do masowej widowni – tłumaczy Rosińska.

Kwota wyjściowa w negocjacjach z operatorami to 12 eurocentów od jednego gniazdka abonenckiego. W kolejnych latach działalności – wraz z urealnieniem kanału – kwota ta ma rosnąć do 13 eurocentów w drugim roku nadawania i 15 eurocentów trzy lata po starcie kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...