reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Great! Mystery i POP Up - nowe kanały za darmo

dodano: 2024-05-31 17:10 | aktualizacja: 2024-05-31 19:50
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

kanały Narrative Entertainment w Wielkiej Brytanii Firma Narrative Entertainment UK ogłosiła uruchomienie 2 nowych kanałów za darmo. Jest to następstwo silnego wzrostu istniejących stacji nadawanych pod markami GREAT! i POP. Szykujące się do swojego debiutu Great! Mystery i POP Up będą dystrybuowane wyłącznie na platformach streamingowych.

Great! Mystery i POP Up
Great! Mystery i POP Up


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
3 lata po utworzeniu Narrative Entertainment UK i przejęciu dawnych kanałów Sony o tematyce rozrywkowej i filmowej oraz kanałów dla dzieci POP/Tiny Pop/POP Max, firma świętuje stale rosnącą liczbę widzów. Dlatego wkrótce utworzy 2 bezpłatne, streamingowe kanały telewizyjne z reklamami (FAST).

 W marcu br. firma uruchomiła Great! Real z bezpłatną transmisją FTA przez satelitę Astra 2F (28,2°E) w wiązce brytyjskiej.

Co ciekawe, kanał Great! Mystery będzie emitował dla odbiorców streamingu filmy, które dopiero później pojawiają się w podstawowych kanałach linearnych Great! movies, obecnych na Freeview, Sky UK i Virgin Media.

W przypadku dzieci POP Up zaprezentuje popularne programy dziecięce, udostępniając im kolejne odcinki znanych już produkcji. Premiera POP Up to efekt migracji siostrzanego kanału Tiny Pop z tradycyjnych platform do streamingu, co nastąpiło w marcu 2024 roku.

Great! Mystery i POP Up startują w czerwcu br. na platformach streamingowych Samsung TV Plus, LG Channels, Netgem i Plex w Wielkiej Brytanii.

14 maja 2021 r. Narrative Capital przejęło dawne kanały Sony Movies oraz kanały dla dzieci POP, Tiny POP i POP Max. W wyniku przejęcia narodziła się Narrative Entertainment UK, która stała się operatorem największego i niezależnego portfolio bezpłatnych kanałów telewizyjnych. Wiele z nich do dzisiaj nadaje na satelicie Astra 2F (28,2°E) w wiązce brytyjskiej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...