reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Najmniejszy TV Box od Telenet w Belgii

dodano: 2024-05-30 10:42
autor: RO | źródło: telenet.be

Najmniejszy TV Box IP Telenet Telenet, jeden z największych operatorów telewizji kablowej i internetowej w Belgii, wprowadził nowy odtwarzacz multimedialny TV Box IP. Swoje urządzenie przedstawia jako „najmniejsze” na belgijskim rynku. Najbardziej kompaktowy i przyjazny dla środowiska - z łatwością można go umieścić z tyłu telewizora.

Najmniejszy TV Box IP Telenet [foto: telenet.be
Najmniejszy TV Box IP Telenet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy TV Box jest jeszcze mocniejszy od swoich poprzedników - wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię Wi-Fi 6. To także pierwszy TV Box bez wejścia na kabel koncentryczny. Sygnał telewizyjny jest przesyłany przez Wi-Fi. Użytkownik potrzebuje jedynie prądu, usługi Telenet TV i abonamentu na Internet.

Urządzenie zostało wykonane z materiałów pochodzących w całości z recyklingu i jest co najmniej o 80% bardziej energooszczędne dzięki mocy 3W w porównaniu z poprzednimi modelami.

Telenet rozpoczął wdrażanie nowego odtwarzacza TV Box IP od 16 listopada 2023 r. w regionie Limburgia na terytorium Belgii. Od 30 stycznia 2024 r. urządzenie zaczęli otrzymywać nowi klienci we Flandrii i Brukseli. Ostatecznie wszyscy abonenci telewizji wyposażeni w odtwarzacz starszej generacji skorzystają z nowego urządzenia, który pozwoli im doświadczyć jeszcze więcej wrażeń z oglądania telewizji, np. poprzez kontrolę głosową i łatwy dostęp do różnych aplikacji.

Telenet TV to miejsce, które łączy kanały telewizyjne, stacje radiowe i usługi przesyłania strumieniowego, oferując optymalny komfort z korzystania ze wszystkich tych usług. Na stronie głównej można uzyskać ulubione treści, najnowsze nagrania i aplikacje.

Dodajmy, że z wyglądu TV Box IP od Telenet bardzo przypomina dekoder UPC 4K TV wprowadzony w sierpniu 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...