reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2 nowe kanały sportowe w Orange Espana

dodano: 2024-03-23 08:47 | aktualizacja: 2024-03-23 12:58
autor: RO | źródło: satcesc.com

Orange Grupa Orange uruchomiła nowe kanały sportowe dla abonentów w Hiszpanii. Operator kontynuuje poszerzanie bogatej i różnorodnej oferty programowej o kanały skierowane do miłośników sportów na świeżym powietrzu. Kilka miesięcy temu ten operator wprowadził 7 kanałów sportowych.

World of Freesports
World of Freesports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bez dodatkowych opłat w ramach podstawowej stawki za rozrywkę, abonenci Orange España zyskali dostęp do 2 kanałów z szeroką gamą dyscyplin sportowych. Mogą obejrzeć skoki BASE, narciarstwo, snowboard, kajakarstwo wyczynowe, pokazy jazdy na BMX-ach, freestyle w kitesurfingu, wyścigi motorowe i pokazy jazdy na deskorolce.

Powder TV (pozycja 127) jest kanałem przeznaczonym dla miłośników sportów zimowych. Szeroka gama treści składa się z narciarstwa i snowboardu. Widzowie znajdą oryginalne seriale, filmy dokumentalne, wiadomości i wyczerpujące relacje z zawodów, a także wszelkie aspekty związane z uprawianiem i czerpaniem przyjemności z jazdy na nartach i wiele więcej.

World of Freesports (pozycja 131) to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poznać świat akcji i sportów na świeżym powietrzu. Kanał rozpowszechnia i promuje sporty ekstremalne, takie jak snowboard, narciarstwo, surfing czy deskorolka. Nadaje zawody, wydarzenia i filmy dokumentalne. Widzowie mogą zanurzyć się w pasję i umiejętności sportowców w tych dyscyplinach, a także poznać kulturę i styl życia związany ze sportami ekstremalnymi. World of Freesports jest znany w krajach niemieckojęzycznych, gdzie działa jako kanał FAST w platformie Samsung TV Plus.

Nowe kanały są oferowane w najlepszej jakości obrazu i dźwięku dla wielu urządzeń, co potwierdza zaangażowanie Orange w telewizję, która jest coraz bardziej różnorodna i pełna rozrywki dla całej rodziny.

Orange España świadczy telewizję za pośrednictwem IPTV (FTTH i ADSL). Od 1 stycznia 2022 r. jest trzecią platformą płatnej telewizji pod względem liczby abonentów w Hiszpanii z blisko 655 tys., co stanowi 8% udziału w rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...