reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gala FAME 21: Bandura vs Adamek. Gdzie oglądać?

dodano: 2024-04-15 15:39
autor: Jan Borejko | źródło: FAME/satkurier.pl

FAME CANAL+ Zbliżającą się Galę FAME 21: Pretendent, gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online. FAME i CANAL+ online nawiązali współpracę. Ile kosztuje dostęp go Gali FAME 21?

x.com/famemmatv
FAME 21 Bandura Adamek x.com/famemmatv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Współpraca CANAL+ online i FAME

18 maja br. w gliwickiej PreZero Arenie odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent, gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dla polskiego pięściarza będzie to pierwszy występ w federacji FAME. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online. Start sprzedaży dostępu do gali ruszy 6 maja.
 

- Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy dzień w historii FAME. W przeciągu zaledwie sześciu lat stworzyliśmy największą federację freak fightową w Europie. Nawiązanie współpracy z ikoniczną wręcz marką, jaką jest CANAL +, powoduje, że na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów. Niezmiernie cieszę się z faktu, że nasza współpraca owocuje jeszcze ciekawszą ofertą dla fanów FAME, którzy w cenie gali otrzymają dodatkowo dostęp do bogatego i atrakcyjnego katalogu treści CANAL+ online - komentuje Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji FAME.

Ile kosztuje dostęp do Gali FAME 21: Pretendent?

Dostęp do transmisji Gali FAME 21 będzie można wykupić wyłącznie za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online w cenie 39 zł przy płatności kartą w modelu subskrypcyjnym lub 49 zł przy płatności jednorazowej np. BLIKiem.

Obecni klienci CANAL+ online posiadający dostęp do paczki CANAL+ lub CANAL+ Seriale i Filmy w modelu subskrypcyjnym lub klienci oferty satelitarnej CANAL+ będą mogli wykupić dostęp do wydarzenia za 39 zł. Co istotne, Gala będzie transmitowana w serwisie CANAL+ online - nie będzie możliwości obejrzenia Gali przez satelitę.

Obsługę techniczną i realizacyjną nadal będzie zapewniać StreamOnline, firma z którą FAME współpracuje niemalże od samego początku. Dodatkowo za pomocą swoich danych logowania z platformy famemma.tv niebawem będzie można zalogować się również do CANAL+ online, by oglądać najbliższą Galę.

W cenie zakupu dostępu do wydarzenia CANAL+ online przygotował dla fanów FAME serię ekskluzywnych materiałów dodatkowych z zawodnikami FAME, w tym m.in. serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim oraz dostęp do nagrań z archiwalnych gal FAME.

Dodatkowo w cenie wydarzenia zawarty będzie dostęp do oferty seriali i filmów z katalogu CANAL+ online oraz wybranych wydarzeń sportowych na żywo. Dostęp do serwisu streamingowego będzie możliwy przez miesiąc od daty zakupu.
 

- Witamy wszystkich fanów FAME w gronie użytkowników serwisu streamingowego CANAL+ online. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dlatego w CANAL+ online w cenie zakupu dostępu do wydarzenia obejrzycie nie tylko samą galę oraz ekskluzywne materiały dodatkowe FAME, ale również świetne seriale, filmy, sport na żywo oraz dokumenty sportowe. Jednym z nich będzie przygotowany specjalnie dla Was serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim. Przed nami również premiery dwóch polskich seriali CANAL+ online przygotowanych dla Was - Prosta Sprawa i Algorytm Miłości, które będziecie mogli zobaczyć w serwisie - powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ Polska.

15 kwietnia podczas CAGE: Fight Card, nastąpi ogłoszenie całej karty walk gali FAME 21: Pretendent. Szczegóły poniżej.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...