reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ACE zamknęło tt-torrent.com

dodano: 2023-11-21 10:27
autor: HP | źródło: ACE/Likeweb

TT torrent tajlandia torrent 360px Organizacja Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) zamknęła tt-torrent.com, witrynę z torrentami obsługiwaną poza Tajlandią. Według ACE witryna naruszająca prawa działała od 2006 r., początkowo pod nazwą domeny Thaitorrent.com, a następnie tt-square.com.  Według Likeweb witryna tt-torrent.com znalazła się na 156. miejscu wśród najpopularniejszych witryn w Tajlandii i odnotowała 26,3 miliona odwiedzin w okresie od stycznia do września 2023 r.

TT-Torrent
TT-torrent witryna piracka ACE 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W następstwie działań wykonawczych ACE, tt-torrent.com i wszystkie powiązane domeny zostały przeniesione do organizacji antypirackiej, a witryny przekierowują obecnie do strony ACE „ Oglądaj legalnie ”.

Komentując zamknięcie, Sompan Charumilinda, wiceprezes wykonawczy True Visions, powiedział:

- Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność Działowi Zwalczania Przestępczości Gospodarczej i ACE za ich nieocenioną pomoc w walce z piractwem treści.

- Piractwo jest utrzymującym się problemem na całym świecie, ale współpraca, którą nawiązaliśmy ze strony władz Tajlandii i organizacji międzynarodowych, takich jak ACE, doprowadziła do jednych z najskuteczniejszych działań w zakresie egzekwowania prawa w Azji. To walka, którą będziemy i musimy kontynuować. Zamykanie takich witryn zmniejsza szkody wyrządzone tajlandzkiemu społeczeństwu, zwłaszcza naszej młodzieży, i przynosi korzyści kreatywnej gospodarce i całemu krajowi.


Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w Motion Picture Association oraz szef ACE przekazał:

- Zamknięcie tt.torrent.com oznacza kolejne udane działanie w zakresie egzekwowania prawa ACE i kolejne ostrzeżenie dla operatorów nielegalnego piractwa na całym świecie, że ich dni są policzone.

- Ta witryna narażała konsumentów na rażące złośliwe oprogramowanie, podważała inwestycje w tajską branżę treści i zmniejszała podatki na rzecz władz lokalnych. Zamknięcie tt-torrent.com jest korzystne dla wszystkich.


Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...