reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Specjalne programy na 20. urodziny RMF Classic

dodano: 2023-10-25 15:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF Classic 20 lat RMF Classic (Bauer Media Group) ma 20 lat. W piątek, 27 października br. RMF Classic będzie obchodzić swój okrągły jubileusz. Z okazji urodzin na antenie odbędzie się finał akcji „Plebiscyt na filmowy przebój 20-lecia”. Wśród gości specjalnych na antenie pojawią się m.in. Renata Jusis „Reni Jusis”, Katarzyna Sochacka, Grzegorz Turnau, Marcin Wyrostek, Igor Herbut i Atanas Valkov. Z okazji urodzin trwa też „Wielki test wiedzy o muzyce filmowej”. Na antenie pojawiają się także wywiady Artura Andrusa z ludźmi kultury i sztuki „NieDoMówienia” oraz felietony filmowe „Odeon” Stanisława Janeckiego („W starym kinie”).

RMF Classic 20 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 27 października br. RMF Classic będzie obchodzić swój okrągły jubileusz. Z okazji urodzin na antenie odbędzie się finał „Plebiscytu na filmowy przebój 20-lecia”. Finał plebiscytu trwać będzie przez cały dzień, nadanych zostanie 100 utworów ułożonych w ranking przez słuchaczy w internetowym głosowaniu. - Będą wśród nich nagrania z najbardziej kultowych filmów i seriali - zarówno wielcy klasycy kina, ale też gwiazdy ostatnich miesięcy znane z platform streamingowych - zapowiada nadawca. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wygrać nagrody, m.in. kino domowe, soundbary oraz głośniki mobilne (więcej tutaj).

Wśród gości specjalnych na antenie pojawią się m.in. Renata Jusis „Reni Jusis”, Katarzyna Sochacka, Grzegorz Turnau, Marcin Wyrostek, Igor Herbut i Atanas Valkov. Z okazji urodzin trwa też „Wielki test wiedzy o muzyce filmowej”, w którym do wygrania są m.in. pobyt w luksusowym hotelu w Krakowie, zwiedzanie studiów RMF Classic i wspólna wizyta z redakcją stacji w Skarbcu Królewskim na Wawelu (więcej tutaj).

Radio RMF Classic wystartowało 27 października 2003 roku (więcej tutaj). - Stacja jest jedyną rozgłośnią w Polsce nadającą muzykę filmową i klasyczną oraz autorskie audycje tematyczne poświęcone kinematografii, literaturze, ekologii, lifestylowi czy sztuce - zapewnia nadawca. Na antenie pojawiają się także wywiady Artura Andrusa z ludźmi kultury i sztuki „NieDoMówienia” (więcej tutaj) oraz felietony filmowe „Odeon” Stanisława Janeckiego, który przez ponad 30 lat był autorem programu telewizyjnego „W starym kinie” (w TVP1) (więcej tutaj).

Obecnie rozgłośnia nadaje w dwudziestu jeden miastach Polski, jest też dostępna za pomocą aplikacji mobilnej i poprzez stronę internetową rmfclassic.pl. Codziennie gromadzi ponad 0,6 mln osób, a jej udział w czasie słuchania wynosi 1,4 proc. (dane za Bauer Media Group) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...