reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy trend w transmisjach piłkarskich - komentarz dla dzieci

dodano: 2023-01-02 13:29 | aktualizacja: 2023-01-02 17:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: www.digitalfernsehen.de/satkurier.pl

Premier League Juniors Sky Po raz pierwszy w historii Sky Sports zaprosił czterech młodych fanów piłki nożnej, aby skomentowali mecz Premier League. Będzie to spotkanie Brentford – Liverpool, które odbędzie się 2 stycznia br. o godz. 18:30. Co ciekawe nie jest to pierwszy raz w historii Sky, kiedy mecz piłkarski jest komentowany przez dzieci. W październiku podobna sytuacja miała miejsce w Niemczech, kiedy Sky Sport we współpracy z Bundesligą pokazał w ten sposób mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Wspólnie z Frankiem Buschmannem skomentowali go 11-latkowie Sophie i Diego.

Sky/Premier League
Premier League Juniors Sky


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Brytyjski Sky nazwał akcję zaproszenia dzieci do komentowania meczu ligi angielskiej „Premier League Juniors”, podczas gdy w Niemczech było to „Sky Next Generation”.

W czasie meczu Brentford – Liverpool do prezenterki Sky Sports, Kelly Cates, dołączą młodzi fani obu klubów, którzy dostaną różne role podczas transmisji, w tym prowadzenie wywiadów z zawodnikami czy komentowanie. W Sky Sports zobaczymy łącznie czworo dzieci – ze szkół Hounslow lub szkół współpracujących z Liverpool FC Foundation – to Naveed, Rishi, Delilah i Aman.
 

- Młodsze pokolenie jest przyszłością Sky Sports, a Premier League Juniors sprawi, że będą w centrum naszych relacji. Mamy nadzieję, że zainspirujemy dzieci w całym kraju. Kto wie, może odkryjemy następnego Gary'ego Neville'a lub Kelly Cates - powiedział Gary Hughes, Director of Football, Sky Sports.

Transmisja Premier League Juniors rozpocznie się 2 stycznia o godz. 17:00 na Sky Showcase, Sky Sports Premier League i Sky Sports Mix. Natomiast na Sky Sports Main Event fani będą mogli obejrzeć mecz w tradycyjny sposób, prowadzony przez Gary'ego Neville'a, Micaha Richardsa, Jamiego Carraghera i Davida Jonesa.

Dodajmy, że również w Polsce odbywały się akcje, w ramach których dzieci mogły skomentować mecz piłkarski. Przykładowo, w 2019 roku TVP Sport ogłosił konkurs na najmłodszego komentatora meczu reprezentacji Polski. Nagrodą była możliwość skomentowania meczu Polska – Macedonia Północna (13 października) na Stadionie Narodowym wraz z jednym z dziennikarzy TVP Sport.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...