reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wyprzedaż odbiorników SD dla Freesat

dodano: 2024-05-12 11:33
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com/satkurier.pl

Odbiornik Grundig dla Freesat SD Na Wyspach Brytyjskich wycofywane są kanały telewizyjne i radiowe ze standardu transmisji DVB-S. To nie powstrzymuje sprzedawców w serwisie eBay do wystawiania na stronie starych odbiorników Freesat marki Goodmans, Grundig i Bush. Ceny zaczynają się od 12,5 funtów i sięgają nawet 35 funtów za nowy sprzęt.

ebay.co.uk / odbiornik Grundig GUFSAT02SD Freesat TV
Odbiornik Grundig dla Freesat SD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednak każdy, kto kupi odbiornik z nadzieją, że będzie mógł wykorzystać do drugiego telewizora, zostanie rozczarowany. Wkrótce będzie można je wykorzystać tylko do przeglądania zdjęć na starszym telewizorze lub jako podstawkę pod kwiatek.

Odbiorniki pierwszej generacji Freesat SD nie tylko nie nadają się do odbioru wielu popularnych kanałów (np. BBC) z Wysp Brytyjskich, ale również nie będą działać w instalacjach używanych przez dekodery Sky Q. Wynika to z innej specyfikacji technicznej konwertera Sky Q LNB, który znajduje się na wysięgniku anteny satelitarnej.

W Wielkiej Brytanii i Irlandii można jeszcze odebrać około 140 kanałów SD FTA z transponderów DVB-S, jednak liczba ta bardzo szybko spada.

Aktualnie operatorzy Arqiva/BSkyB przeprowadzają prace techniczne na transponderach DVB-S satelitów Astra 2E/2F/2G (28,2°E). Zmiany są wprowadzane etapami i obejmują pojedyncze multipleksy z ofertą telewizyjną i radiową. 22 kwietnia br. do DVB-S2 przełączono tp. 95 (11,553H) z kanałami Clubland TV, NOW Rock, TJC, Pitaara i stacjami Capital XTRA, Heart i Virgin Radio. Wcześniej dla kanałów FTA uruchomiono w DVB-S2 dwie inne pojemności - tp. 93 (11,523H) i tp. 67 (11,112H).

Pewien sprzedawca proponuje zakup odbiornika GUFSAT02SD producenta Grundig za cenę 35 funtów. W opisie możemy przeczytać:

Nowe w pudełku - nigdy nie rozpakowywane.
Pudełko jest wyblakłe i brudne, ale zawartość jest nowa i nigdy nie była używana.
Odbiornik Freesat w standardowej rozdzielczości (SD) bez funkcji nagrywania.
Działa poprzez przewód SCART (w zestawie), a nie HDMI.
W zestawie pilot, przewód Scart, przewód zasilający i instrukcja.
Uwaga - może nie działać z konwerterem Sky Q LNB.

Grundig GUFSAT02SD to odbiornik Freesat TV, który jest idealnym dodatkiem do Twojego zestawu rozrywkowego. Standardowy odbiór cyfrowy, połączenie Scart i czarny kolor pozwalają łatwo zintegrować z dowolnym kinem domowym. Odbiornik jest również wyposażony w pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubionymi programami i filmami w zaciszu swojej kanapy.

Oprócz standardowych funkcji, ten odbiornik Grundig obsługuje także przeglądanie obrazów, umożliwiając wyświetlanie ulubionych zdjęć na ekranie telewizora. Przedmiot jest nowy i nieużywany, zapakowany w oryginalne pudełko. Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby ulepszyć swoje wrażenia z rozrywki!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...