reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Open ATV 7.2 w wersji beta

dodano: 2022-11-26 22:16
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

OpenATV software logo 360px.jpg Autorzy popularnego oprogramowania OpenATV dla dekoderów multimedialnych udostępnili w ostatnich dniach testową wersję beta. Jest oznaczony jako 7.2 i przynosi szereg aktualizacji i ulepszeń. Nowy software OpenATV 7.2 jest oparty na OE 4.1 (OpenEmbedded) i wykorzystuje biblioteki openssl w wersji 3.0.7. Popularny KODI jest tutaj w wersji 20, openvpn w wersji 2.5.8, tailscale 1.20.6. Język programowania Python w wersji 3.11 i GST 1.20.4.

Open ATV
Open atv software 7 0 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zaktualizowane zostały również inne biblioteki niezbędne do działania systemu oraz niektóre aplikacje. Aktualizacje zabezpieczeń zostały również zastosowane do wersji beta 7.2.

Autorzy Open ATV zwracają uwagę, że Open ATV 7.2 jest obecnie w fazie testów beta, a sam software 7.2 nie jest jeszcze przeznaczony do codziennego użytkowania. Na razie zespół programistów z zadowoleniem przyjmuje wszelkie zgłoszenia usterek tego oprogramowania.

Użytkownicy dekoderów E2 z Open ATV powinni na razie pozostać przy oprogramowaniu Open ATV w sprawdzonej wersji 7.1. Poprzednia wersja 7.0 zakończy wsparcie pod koniec tego roku.

Przed zainstalowaniem nowego obrazu użytkownik powinien odpowiednio wykonać kopię zapasową konfiguracji funkcjonalnej swojego obrazu za pomocą kreatora w menu odbiornika. Obraz kopii zapasowej jest wtedy szybkim sposobem na ewentualne przywrócenie odbiornika do pierwotnej postaci. Zainteresowani mogą znaleźć stronę internetową projektu OpenATV pod adresem opena.tv.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oprogramowanie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...