reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pesti TV dobiega końca

dodano: 2022-05-17 20:25
autor: RO | źródło: dtvnews.hu

Pesti TV Węgierski, bezpłatny kanał telewizyjny Pesti TV przestanie nadawać o północy, 10 lipca 2022 roku. Ta decyzja jest bardzo zaskakująca, gdyż ostatnio nadawca pisał na swojej stronie internetowej o rosnącej popularności kanału. Choć podejrzewano, że coś wydarzy się wokół kanału, ponieważ jeden z głównych operatorów kablowych na początku tego miesiąca zasygnalizował o wycofaniu Pesti TV ze swojej oferty.

https://mandiner.hu/cikk/20200914_huth_gergely_uj_hangot_szeretnenk_vinni_a_jobboldali_mediaba
Pesti TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Pesti wystartowała 14 września 2020 roku. Od początku była to stacja ogólnodostępna u większości operatorów kablowych na Węgrzech, a nawet ze zwykłej anteny naziemnej w usłudze mindigTV.

Pesti TV to kanał skierowany do młodych ludzi, którzy poświęcają swój czas mediom społecznościowym. Stacja porusza szereg kwestii politycznych, społecznych, miejskich i kulturowych. Ważne tematy są przedstawiane zabawnie i poważnie, w sposób zrelaksowany, otwarty i szczery.

Informacja dotyczy zakończenia transmisji linearnej, która też dotknie platformy satelitarne Direct One (satelita Thor 6 - 0,8°W) i T-Home (Amos 3 - 4°W). Za to nie ma informacji, czy treści będą wyświetlane w formie nielinearnej, np. za pośrednictwem strony internetowej pestitv.pestisracok.hu.

Źródło: dtvnews.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...