reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-07 - 2022-07-08

14-16.05 Polsat Sport: Liga szkocka, UFC i derby

dodano: 2022-05-13 14:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 14-15 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures, Emirates FA Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Campeonato Brasileiro Série A, Sky Bet Championship, Scottish Premiership, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Rocky Boxing Night, gala bokserska Premier Boxing Champions, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, triathlon - ITU World Triathlon Series, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), triathlon - ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

14 maja (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 triathlon, ITU World Triathlon Series w Jokohamie: wyścig mężczyzn, Polsat Sport News

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:50 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

8:00 badminton, Thomas & Uber Cup w Bangkoku: finał, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 badminton, Thomas & Uber Cup w Bangkoku: finał, Polsat Sport Extra

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - GKS Katowice, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:05 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Motherwell FC, Polsat Sport News

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:40 siatkówka, PlusLiga, 4. finał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: FC Empoli - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 piłka nożna, Sky Bet Championship: półfinałowy mecz barażowy: Sheffield United FC - Nottingham Forest FC West Bridgford, Eleven Sports 2

16:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, finał: Chelsea FC Londyn - Liverpool FC, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 5. półfinał fazy play-off: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - GKS Tychy, Polsat Box Go

18:25 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:30 (Polsat Sport) i 20:00 (Super Polsat) gala bokserska Rocky Boxing Night w Gdańsku, Super Polsat i Polsat Sport

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Estoril Praia, Eleven Sports 4

19:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:30 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 siatkówka, Tauron 1. Liga: faza play-off, Polsat Sport News

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Multifeed i Multifoot, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - CD Santa Clara Ponta Delgada, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Internacional Porto Alegre - SC Corinthias São Paulo, Polsat Sport

Noc z 14 na 15 maja (z soboty na niedzielę)
0:05 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - FC Cincinnati, Polsat Sport

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat Sport Extra

3:00 żużel: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

15 maja (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

5:45 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:50 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

8:00 badminton, Thomas & Uber Cup w Bangkoku: finał, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 badminton, Thomas & Uber Cup w Bangkoku: finał, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:50 siatkówka plażowa, VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie: finał mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:25 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:25 piłka nożna, Ereidivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Odra Opole, Polsat Box Go

18:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

19:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:25 piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - FC Barcelona, Eleven Sports 2

19:25 piłka nożna, La Liga Santander: Villarreal CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

19:25 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

19:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:50 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Atlanta United - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

19:50 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Sao Paulo FC - Cuiaba EC, Polsat Sport Extra

21:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka plażowa, VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 15 na 16 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 żużel: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...