reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe stacje od Canal+ Polska w sieci Asta-Net

dodano: 2022-01-27 11:29
autor: Anita Kaźmierska / Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net W środę, 26 stycznia br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły (w tym usługa MeeVu) powiększyła się o kolejne kanały. Abonenci zyskali dostęp do takich stacji, jak: Novelas+ HD, Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now HD. Ponadto już obecne w ofercie operatora kanały Fightbox HD, Canal+ Sport HD i Canal+ Sport 2 HD zmieniły swoje pozycje na liście.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Novelas+ HD (na pozycji numer 108) to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający 24 godziny 7 dni w tygodniu. Novelas+ HD to stacja z portfolio grupy Canal+. Kanał rozpoczął nadawanie w 2020 roku (więcej tutaj). Stacja ta w sieci Asta-Net pojawiła się w pakiecie Wygodny HD/Jedyny i w ofercie dla biznesu w paczce Lifestyle - dostępny w telewizji cyfrowej oraz w MeeVu (także w aplikacji MeeVu Go - na urządzeniach mobilnych oraz w przeglądarce). Od 26 stycznia do 28 lutego 2022 roku kanał Novelas+ jest odkodowany dla wszystkich abonentów sieci Asta-Net, niezależnie od posiadanego pakietu telewizyjnego - stacja odblokowana jest w telewizji cyfrowej oraz w MeeVu (także w aplikacji i playerze online).

Stacje Canal+ Sport 3 HD (na pozycji numer 214) i Canal+ Sport 4 HD (na pozycji numer 215) rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj). Obie te pozycje kanałowe w sieci Asta-Net dostępne są tylko z telewizją MeeVu, w paczce Canal+ Prestige.

Stacja Canal+ Now HD (na pozycji numer 216) rozpoczęła nadawanie w 2017 roku. Kanał nadaje na podstawie zmienionej koncesji przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji stacji Liga+, która nigdy nie rozpoczęła nadawania. Canal+ Now HD jest kanałem okazjonalnym, wykorzystywanym przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych, rozgrywanych równolegle do tych transmitowanych już w innych stacjach nadawcy (więcej tutaj). Kanał ten w sieci Asta-Net dostępny jest tylko z telewizją MeeVu, w paczce Canal+ Prestige.

Ponadto już obecne w ofercie operatora kanały Fightbox HD (z pozycji numer 216 na 224) (więcej tutaj), Canal+ Sport HD (z 214 na 212) i Canal+ Sport 2 HD (z 215 na 213) zmieniły swoje pozycje na liście (więcej tutaj).

- Jakie działania musisz wykonać, aby zaktualizować pozycje programowe? MeeVu: nowe kanały dodadzą się automatycznie i same pojawią się na liście, zmiana numeracji również będzie automatyczna, nie musisz wykonywać żadnych czynności. Telewizję cyfrową i moduły CAM dotyczy tylko zmiana numeracji kanałów: telewizja cyfrowa: Dekodery automatycznie wyszukają kanały o zmienionej numeracji i wyświetlą komunikat. Musisz potwierdzić zmiany klawiszem OK; moduły CAM nie wykrywają zmian automatycznie, dlatego musisz wyszukać kanały na nowo, bądź przywrócić ustawienie fabryczne w swoim telewizorze. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy są do dyspozycji pod numerem telefonu 67 350 90 00. Przepraszamy za niedogodności i życzymy miłego odbioru - poinformował operator w wydanym komunikacie.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się m.in. o takie kanały jak Dizi HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K, NASA TV UHD, wPolsce.pl HD, wPolsce.pl 4K, Filmax 4K, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Home 4K, RedTOP TV 4K (więcej tutaj), RedTOP TV HD i Twoja Telewizja Morska (TTM) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...