reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN Portugal startuje 22 listopada

dodano: 2021-11-22 11:21 | aktualizacja: 2021-11-22 18:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: CNN Portugal/satkurier.pl

CNN Portugal kanał logo 360px Nowy kanał CNN Portugal rozpocznie nadawanie na platformach telewizyjnych, cyfrowych i społecznościowych w Portugalii w poniedziałek 22 listopada 2021 r. o godz. 21:00 (GMT). To całodobowy kanał informacyjny, stworzony we współpracy z Media Capital i CNN International Commercial (CNNIC), który zapewnia dostęp do treści i programów z całego portfolio CNN. Transmisję CNN Portugal z satelity Hispasat 30W-5 (30°W) zapewnia platforma MEO. CNN Portugal ma nadawać w miejscu stacji TVI 24.

CNN Portugal
CNN Portugal dyrektor CNN Nunes 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed uruchomieniem, CNN Portugal ściśle współpracowało z infrastrukturą CNN, aby przygotować infrastrukturę oraz zapewnić szkolenia i porady w takich dziedzinach, jak tworzenie treści oraz standardy i praktyki redakcyjne.

Stacja CNN Portugal, będąca największym od wielu lat serwisem informacyjnym w Portugalii, będzie 24-godzinną, wieloplatformową, portugalskojęzyczną operacją informacyjną, której celem jest bezstronne i wyznaczające porządek dziennikarstwo na skalę, jakiej widzowie oczekują od CNN. W skład zespołu wchodzą jedni z najwybitniejszych dziennikarzy w Portugalii, którzy będą dostarczać portugalskiej publiczności wysokiej jakości dziennikarstwo oraz najnowsze wiadomości i analizy z kraju i ze świata.
 
Zapowiedź startu CNN Portugal

Znane są nazwiska portugalskich dziennikarzy takich jak Diana Bouça-Nova, Ana Guedes Rodrigues, José Carlos Araújo, Pedro Bello Moraes, Judite Sousa i Júlio Magalhães. W sumie jest 18 dziennikarzy, a także 3 międzynarodowych korespondentów, 15 komentatorów i cały newsroom, znajdujący się w studiach Queluz.

CNN Portugal będzie dostępny w 4,3 mln gospodarstw domowych w Portugalii za pośrednictwem płatnej telewizji, a także w telewizji cyfrowej w sieci internetowej pod adresem CNNPortugal.pt oraz na wszystkich głównych platformach społecznościowych.
 
Kanał TVI 24 jeszcze przed startem CNN Portugal

Aby uczcić ten historyczny moment, VIP-y i dygnitarze z całego portugalskiego spektrum politycznego, medialnego i kulturalnego wezmą udział w inauguracyjnym wydarzeniu, którego gospodarzem będzie Mario Ferreira, prezes Media Capital, po uruchomieniu kanału CNN Portugal.


Parametry techniczne:
Hispasat 30W-5 (30°W)
tp. 109 (12,130 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 /8PSK)

ID: CNN Portugal
PID V: 4353
PID A: 4354
PID PCR: 4353
SID: 133
PID TXT: 101
PID PMT: 289
Provider: MEO
Kodowanie: Nagra MA

 


Źródło: cnn.com  sapo.pt  cnnportugal.iol.pt

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...