reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SMIT z certyfikatem CI Plus 2.0 na USB

dodano: 2021-11-09 11:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: SMiT

SMIT CAM CI moduł USB CI Plus 20 360px Chińska firma SMIT, znana z modułów CI/CI+ twierdzi, że w oparciu o zaprojektowany przez siebie SoC, wdraża zaawansowaną technologię bezpiecznego CAS i najnowszą technologię CI Plus (CI+) na obudowie USB jako nową generację modułów CAM dla operatorów płatnej telewizji. Standard USB jest najważniejszą zmianą CI Plus 2.0. Czy to koniec klasycznych modułów PCMCIA dla pay-tv?

SMIT
SMIT CAM CI moduł USB CI Plus 20 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki temu dobrze znanemu uniwersalnemu interfejsowi USB klienci nie będą mieli żadnych problemów z łatwą instalacją. Ponieważ prawie każdy nowoczesny telewizor, a także odbiornik cyfrowy ma złącze USB, więc nie będzie już konieczne posiadanie gniazda CI. Standard CI Plus 2.0 może zapewnić szybką integrację, bezpieczny i opłacalny produkt, aby zapewnić abonentom płatne usługi operatora bez odbiornika cyfrowego.

CI Plus 2.0 CAM nie wygląda już jak standardowy moduł CI (PCMCIA) i zapewnia bardziej elastyczne dostosowanie obudowy do wymagań operatorów OEM.
 


Dodać należy, że nowy „moduł" CAM na USB ma swoje zalety na rynku płatnej telewizji w porównaniu z odbiornikiem (STB), takie jak większa integracja z telewizorem, mniej kabli, mniej pilotów, niewielki wymiar jeśli chodzi o logistykę, oszczędność energii itp. Ponadto zawiera technologię HbbTV , możliwe jest świadczenie usług hybrydowych oraz interfejsu użytkownika i doświadczeń użytkownika prawie tak jak klasyczny odbiornik cyfrowy (naziemny, kablowy, satelitarny).

Komentując rozwój, Brenda Bai, wiceprezes ds. S&M w SMiT, powiedziała:

- Jesteśmy bardzo dumni z posiadania pierwszego CI Plus 2.0 CAM dostępnego na półce operatora. Wreszcie wkracza w nową erę produktów CAM wraz z podłączonym inteligentnym telewizorem.

- Jesteśmy gotowi, aby od teraz dostarczać na rynek ten kompaktowy, zaawansowany, bezpieczny i funkcjonalny produkt.


Źródło: prnewswire.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...