reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

9-11.10 Polsat Sport: Eliminacje, derby i magazyny

dodano: 2021-10-08 06:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 9-10 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Liga Narodów piłkarzy, eliminacje mistrzostw świata piłkarzy, mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, F1 H2O, Formuła 1, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce, gala bokserska Queensberry Promotions, tenis ziemny - turniej ATP w Indian Wells oraz e-sport - Valorant Masters i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), tenis ziemny - turniej ATP w Indian Wells (więcej tutaj) oraz e-sport - Valorant Masters (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

9 października (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:55 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Norymberdze: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

9:55 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Formuła 1, Grand Prix Turcji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Mikołaj Sokół i Filip Kapica

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:45 KSW62, Polsat Sport Fight

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

12:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

13:00 Formuła 1, Grand Prix Turcji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Norymberdze, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

14:00 KSW54, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Litwa - Bułgaria, Polsat Sport Extra

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Kazachstan - Bośnia i Hercegowina, Polsat Box Go

14:40 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica, Polsat Box Go

15:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 F1 H2O, Grand Prix Europy: podsumowanie, Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:20 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwecja - Kosowo, Polsat Sport Extra

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szkocja - Izrael, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Azerbejdżan - Irlandia, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Gruzja - Grecja, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Finlandia - Ukraina, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Wyspy Owcze - Austria, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Mołdawia - Dania, Polsat Box Go

18:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:00 (TVP Sport) i 20:20 (TVP1) eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Polska - San Marino, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport i TVP1

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat i Polsat Sport Extra) gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce, Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

19:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - LUK Politechnika Lublin, Polsat Sport

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Birmingham, Polsat Sport Fight

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Węgry - Albania, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Andora - Anglia, Polsat Sport Premium 3

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Irlandia Północna, Polsat Sport Premium 4

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Luksemburg - Serbia, Polsat Sport Premium 5

21:15 mecz towarzyski piłkarzy: Portugalia - Katar, Polsat Box Go

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

22:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Fight

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

Noc z 9 na 10 października (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

10 października (niedziela)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:55 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Norymberdze: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 Formuła 1, Grand Prix Turcji: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

13:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 Formuła 1, Grand Prix Turcji: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Norymberdze, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:35 (TVP Sport), 14:50 (TVP1 i Polsat Sport Extra) i 16:00 (TVP2) Liga Narodów piłkarzy, mecz o miejsca 3. i 4.: Włochy - Belgia, Polsat Sport Extra, TVP Sport, TVP1 i TVP2

14:45 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

15:00 KSW47, Polsat Sport News

15:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 e-sport: Valorant Masters, Polsat Games

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport News

17:50 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

19:00 (Polsat Sport), 19:55 (TVP Sport) i 20:25 (TVP2) Liga Narodów piłkarzy, finał: Hiszpania - Francja, Polsat Sport, TVP Sport i TVP2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport News

21:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:25 KSW57, Polsat Sport Fight

22:30 SuperLega: Vero Volley Monza - Leo Shoes PerkinElmer Modena, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport

Noc z 10 na 11 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

1:00 e-sport: Valorant Masters, Polsat Games

2:00 KSW56, Polsat Sport

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

4:59 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...