reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały PPV najpierw w Polsacie?

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Gazeta Wyborcza opublikowała artykuł pod tytułem "Dodatkowe kodowanie" na temat programów PPV w platformie Polsatu Cyfrowego, które miałyby od 1 września pojawić się wśród kanałów kodowanych. Mają to być trzy kanały, w tym także sportowe. Polsat będzie najprawdopodobniej pierwszą w Polsce platformą, która uruchomi taką usługę dla abonentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gazeta Wyborcza pisze:

" Telewizja Polsat przymierza się do wprowadzenia usługi pod nazwą "Pay-per-view", czyli "płać i oglądaj". Od 1 września tego roku za niektóre programy trzeba bedzie zapłącic podwójnie -najpierw wykupując dekoder, a potem wnosząc opłaty za wybrane wydarzenia. także sportowe.

-Programy oferowane w tym systemie będą dostepne na trzech kanałach - mówi "Gazecie" Zygmunt Solorz, szef Polsatu."

Zanosi się więc, że to nieco lekceważona platforma Polsatu jako pierwsza będzie nadawała w PPV. Dotąd wydawało się, że najbliższa temu rozwiązaniu pobierania pieniędzy za programy technologicznie byłaby Cyfra+, bo wszystkie inne pakiety Canal+ w Europie mają kanały PPV, oprócz Cyfry+!

Niestety niektóre sportowe imprezy, w tym część meczów mistrzostw świata 2002 roku, może być dodatkowo płatna. Polsat musi się w tym momencie poważnie liczyć ze wzrostem zainteresowania piratów systemem Nagravision. zapewne pojawią się pirackie karty, które będą otwierać cały pakiet włącznie z kanałami PPV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...