reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Promocje na koniec wakacji

dodano: 2021-08-23 04:41 | aktualizacja: 2021-08-23 11:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Drugi smartfon oferta Play 2021 360px.jpg Koniec wakacji to czas przygotowań na powroty do pracy, szkoły i na uczelnie. Jak zapowiada operator, teraz, dzięki nowej ofercie w sieci Play (P4, Groupe Iliad), wszyscy mogą zdecydować się na najnowsze smartfony w atrakcyjnej promocji. Aby skorzystać z oferty należy wybrać jeden z abonamentów wraz z telefonem objętym promocją. Do kolejnego abonamentu drugi smartfon klient otrzyma w prezencie bez dodatkowych opłat.

Play
Drugi smartfon oferta Play 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pary smartfonów objęte promocją to: Samsung Galaxy A32 5G + Samsung Galaxy A12 w prezencie, Motorola Moto g50 5G + Motorola Moto e7 Power w prezencie, Vivo Y52 5G + Vivo Y11s w prezencie, Oppo Reno5 Z 5G + Oppo A15s w prezencie.

Promocja dostępna jest w ofertach Rodzina M, L oraz Play Homebox. Jak zapewnia operator, każdy z tych abonamentów gwarantuje nielimitowane rozmowy oraz SMS-y, a także duży pakiet danych.

A do tego 2 razy więcej Internetu od Play - nawet do 150 GB dla każdego

Każda osoba, która wybierze jeden z abonamentów M, L lub Homebox w opcji Solo, Duet lub Rodzina, otrzyma dwa razy więcej GB z pełną prędkością dla każdego numeru. W ofercie M klienci otrzymają 40 GB, w L 140 GB, a w Play Homebox 150 GB. Jak zapewnia operator, dzięki tej promocji sieć Play zapewnia swoim klientom nie tylko nowoczesny smartfon, ale także dużą paczkę Internetu pozwalającą na swobodne korzystanie z sieci.

W grupie taniej - każdy kolejny numer w cenie 25 zł

Promocje łączą się również ze specjalną ofertą dla przenoszących numer. W każdej, nawet najbardziej rozbudowanej ofercie abonamentowej, kolejne karty SIM kosztują 25 zł. Każda z osób otrzyma nielimitowane rozmowy, a także pakiet danych, do 150 GB. - Tym samym Play zapewnia wszystkim osobom w grupie wygodę i oszczędność - czytamy w komunikacie.

Dodatkowy Internet od 20 zł miesięcznie

Jak zapewnia operator, dodatkowa karta SIM z Internetem to komfortowe, elastyczne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z sieci w domu lub poza nim. Każdy klient posiadający lub podpisujący nową umowę na wybrany abonament głosowy w sieci Play może skorzystać z promocji, dzięki której taka karta z nielimitowanym Internetem (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest od 20 zł miesięcznie. Do karty można także wybrać jeden z routerów Wi-Fi od 10 zł miesięcznie. Osoby, które zdecydują się na taki Internet bezprzewodowy, a nie mają i nie są zainteresowane ofertą głosową, mogą skorzystać z niego w cenie 40 zł miesięcznie (dotychczas 50 zł) za wersję tylko SIM (więcej tutaj).
 
Play: Promocje na koniec wakacji. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Play: Promocje na koniec wakacji. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...