reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TCL z voucherami na Canal+ Sport i Eleven Sports

dodano: 2021-05-13 11:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TCL/satkurier.pl

Sportowe emocje z TCL W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, firma TCL przygotowała dla swoich klientów promocję, która pozwoli cieszyć się sportowymi emocjami jeszcze długo po zakończeniu mistrzostw. Kampania promocyjna pod hasłem „Sportowe emocje z TCL” potrwa od 17 maja do 20 czerwca 2021 roku.

TCL
Sportowe emocje z TCL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja TCL skierowana jest przede wszystkim do miłośników sportu, którzy planują przeżywać sportowe emocje w domowym zaciszu, ale chcieliby wymienić swój telewizor na większy i lepszy. Wszystkie osoby, które kupią telewizor z wybranej oferty TCL w okresie trwania Euro 2020, otrzymają vouchery do kanałów sportowych CANAL+ Sport i Eleven Sports stanowiące 15 proc. wartości telewizora. Dzięki temu będą mogli przedłużyć sportowe emocje nawet o rok.
 

- Kampania ta ma na celu rozpropagowanie najnowszych serii telewizorów QLED i MiniLED jako doskonałego wyboru dla widzów sportowych i graczy e-sportowych - mówi Magdalena Chodkiewicz, Marketing Manager TCL Polska. - Największy nacisk stawiamy na serie, których funkcjonalność naturalnie wpasowuje się w jakość oglądanego obrazu, takie jak płynność ruchu [100 HZ oraz Motion Clarity], odwzorowanie kolorów i kontrast [Miniled, QLED, Dolby Vision (iQ)] oraz udogodnienia dla graczy e-sportowych (kompatybilność z konsolami najnowszej generacji, HDMI 2.1 oraz funkcje Game Master PRO).

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy pomiędzy 17 maja a 20 czerwca 2021 r. kupić telewizor, 31 dni po zakupie dokonać rejestracji na dedykowanej stronie TCL: www.piątekzTCL.pl i wypełnić kwestionariusz. W ciągu 7 dni od zgłoszenia wniosek zostanie zweryfikowany, a po zatwierdzeniu go kody zostaną wysłane na adres e-mail konsumenta. W akcji wezmą udział również modele QLED z 2020 roku.

Szczegółowa lista modeli biorących udział w akcji „Sportowe emocje z TCL” oraz wartość i rodzaj nagród za poszczególne z nich przedstawia poniższa tabela:
 

W promocji udział biorą wszystkie autoryzowane kanały sprzedaży TCL. Zakupu można dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Voucher CANAL+ to kod uprawniający do aktywacji dostępu do kanałów sportowych z serwisu CANAL+ online, natomiast voucher Eleven Sports to kod uprawniający do aktywacji dostępu do kanałów sportowych z platformy internetowej Eleven Sports.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...