Elche CF - FC Barcelona w Canal+ 4K

dodano: 2021-01-20 23:58 | aktualizacja: 2021-01-22 14:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/Eleven Sports/satkurier.pl

LaLiga Santander Hiszpańska ekstraklasa nie zwalnia tempa. Już w najbliższy weekend inauguracja 20. kolejki LaLigi Santander, w której dojdzie kilku niezwykle ciekawych meczów. Transmisja meczu Deportivo Alavés – Real Madryt w Eleven Sports. Za to CANAL+ 4K pokaże mecz Elche CF - FC Barcelona.

Eleven Sports/C+/satkurier.pl

Najważniejsze transmisje:
Deportivo Alavés – Real Madryt, sobota, 23 stycznia, 20:55 (studio od 20:00), Eleven Sports 1
Athletic Club – Getafe CF, poniedziałek, 25 stycznia, 20:55, Eleven Sports 1

Real Madryt od początku grudnia nie doznał ligowej porażki i stracił tylko 3 gole. Niestety poległ w Copa del Rey i to z 3-ligową drużyną, co uznano za sporą niespodziankę i wręcz plamę na honorze. Real nadal musi gonić prowadzące w tabeli Atlético Madryt. Kolejnym rywalem Królewskich będzie Deportivo Alavés, które walczy o utrzymanie w LaLiga Santander i także bardzo potrzebuje punktów.

Piłkarze Realu wciąż mają w pamięci listopadowe starcie tych drużyn, kiedy sensacyjnie przegrali 1:2. Madrytczycy liczą na udany rewanż i następny dobry występ lidera swojej ofensywy, Karima Benzemy. Francuski napastnik miał udział w prawie połowie bramek zdobytych w tym sezonie przez swój zespół. Natomiast w ekipie z Kraju Basków wiele będzie zależało od dwójki Joselu – Lucas Pérez, która w bieżących rozgrywkach ma na koncie już 7 trafień i trzy asysty.

W najbliższy weekend warto również zwrócić uwagę na mecz z udziałem Athletic Club, który w połowie stycznia sensacyjnie wywalczył Superpuchar Hiszpanii. Stało się to możliwe dzięki temu, że w ciągu trzech dni piłkarze z Bilbao pokonali zarówno FC Barcelonę, jak i Real Madryt. Tym razem zmierzą się z wyprzedzającym ich w tabeli o dwa punkty Getafe CF. Czy ich dobra forma wystarczy do tego, by wygrać i na nowo włączyć się do walki o awans do europejskich pucharów?